Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy. Mam do sprzedania, a właściwie mój brat, wczasy w Grecji. Problem polega na tym ze czasu jest bardzo mało, bo tylko dzisiejsza noc i poranek. Brat musi zrezygnować bo jego dziecko ma nieważny dowód. Wszystkio legitnie przekażę w #warszawa
Opłacone są :2 osoby dorosłe + dwójka dzieci
opis:
Hotel Blue Lagoon Resort KOS zakwaterowanie w części Garden. Hotel 5 gwiazdek. All inclusive. Biuro podróży Itaka. Dużo basenów Aquapark SPA i wiele innych atrakcji. Cena za całość jaka mnie interesuje to 2000 zł. (5,3k before) Proszę o kontakt osoby zainteresowane do 9:00 rano 29 maj. Wylot z Warszawy 29 maj 15:20.
Wiem, ze czasu jest mało, ale próbować warto. Trzymam za was kciuki!
Dorzucam kilka tagów..
#wakacje #grecja #sprzedam nie bijcie za #cebuladeals bo cena ultraatrakcyjna #promocja #grecja
  • 74
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrKudlaty: jezu, ale strata straszna, aż mi się smutno zrobiło, bo to jednak 5k w błoto
ale ogólnie to fajną ofertę znaleźli jak za 4 osoby w 5* hotelu za 5k, jeszcze na 8 dni
jakby to było za równy miesiąc to bralabym to w ciemno
  • Odpowiedz
A nie mogą jechać bez "dziecka"???Jeśli dowód jest przeterminowany to dziecko ma minimum 18 lat... więc to już nie jest dziecko tylko osoba dorosła. No chyba że o czymś nie wiem....
Poza tym lepiej było pomyśleć o paszporcie ważnym 10 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@rraaddeekk to zalezy osd tego kto sprawdza. W tamtym roku na lotnisku byla przede mna starsza para i sie okazalo ze pani ma nieważny dowód a paszportu nie ma i nie mogą jej wpuscic na samolot.
  • Odpowiedz
@patron_media: jak nikt się nie znajdzie to będą ryzykować, bo co im zostanie ;)


@MrKudlaty: bardzo zly pomysl, bo moze wyjedzie znkraju, wjedzie do grecji ale juz z niej nie wyjedzie. No ale jak juz wjedzie to dowod w kosz i do konsula ze ukradli dowód dziecku
  • Odpowiedz
@skowron-line Jak nie wróci do Polski? Mogą dostać mandat za brak ważnego dokumentu tożsamości,ale wpuścić do własnego kraju go muszą ;) Być może trzeba będzie spędzić parę godzin na potwierdzenie obywatelstwa i tożsamości dziecka,przepadnie im powrotny samolot...
  • Odpowiedz
@MrKudlaty: niech lecą na nieważnym. Nikt tego noe sprawdzi. A wrócić na niewaznym można legalnie :) więc nic nie ryzykują. Ale jakbym dowiedział się w poniedziałek rano to bym się chyba skusił.
  • Odpowiedz
@MrKudlaty: zreszta w 8 dni to paszport tymczasowy w Grecji wyrobią na powrót. Zreszta tymczasowy dla dziecka to i dziś by w wawoe ogarneli jakby pokazali wycieczkę kupioną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@MrKudlaty: o #!$%@? niezły deal. Przecież to cena tygodnia w Węgorzewie w Pensjonacie u Waldka dla dwóch osób bez jedzenia.
  • Odpowiedz
@MrKudlaty A nie próbowaliście na zgubiony dowód? Dostajesz wtedy takie zaświadczenie, że dodow zgubiono i może to zadziała? Mówiąc szczerze, to mi nigdy nie sprawdzali daty ważności dowodu, byle ryj się zgadzał i dane jak imię nazwisko a tak to mieli w dupie na przejściach lotniskowych.
  • Odpowiedz