Wpis z mikrobloga

Testuję wychodzenie z przegrywu z pomocą napojów energetyzujących i izotonicznych.

Dzień 14 (poniedziałek )

Wypitych kaw 0/12
Wypitych energetykow 3/23
Wypitych izotoników 0/4
Zazytych tabletek przeciwbólowych (tramadol z paracetamolem) 0/4
(dzien dzisiejszy/całkowita ilość)

Dzień określamy na przeciętny z plusem, nic nie zrobiłem po pracy, ale to dlatego że miałem problem gastryczny i średnio się czułem. No i w nocy się nie wyspałem dobrze bo spałem z dziewczyną a nawet coś więcej. Mimo to w dzień miałem dużo #feels aż mi się oczy zaszkliły :(
Może jutro będzie lepiej..

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #depresja #fobiaspoleczna #nerwica #givemepower
  • 24
  • Odpowiedz
@Fajnypan: jesteś Fajnym Panem, który czeka na te jedyną ( niech to będzie twoja oficjalna wersja). Niestety spanie a nawet ruchanie nie spowoduje że naprawi psychikę niszczona kilkadziesiąt kilkanaście lat....
  • Odpowiedz
@Anoncio: :( a jak się z nią rozstane to mogę być generałem? XD

Moim marzeniem było być normikiem, chyba nie sądzisz że kilka tygodni mienia dziewczyny kasuje bycie przegrywem?
Jeszcze baaaaaardzo długa droga niestety.... A nie wiem czy dam radę iść
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: wszystko, sam tkwiłem w przegrywie do 26 lvlu i doskonale widać po tobie wszystkie baity, a szczególnie to że co drugi twój wpis jest nawiązaniem do ruchania lol. Jesteś koleś niewyżyty, brakuje ci atencji i przyjaciół bo nie miałeś ich przez całe życie a bardzo chcesz mieć
  • Odpowiedz
@windows95: to powiedz co jest baitem? To że pije energetyki żeby mieć więcej siły życiowej? A pisałem że nie mam nawet znajomych a co dopiero przyjaciół xD jak normiki gadają non stop o ruchaniu to jest dobrze, a jak przegryw coś wspomni to od razu niewyżyty zboczeniec....
  • Odpowiedz