Wpis z mikrobloga

Halo halo właśnie się dowiedziałem że mój (teraz już były XD) #rozowypasek umówił się na randkę z jakimś fagasem, znam miejsce i godzinę ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakieś pomysły jak jej tu pokazać że jednak to był zły pomysł? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#zwiazki
  • 48
  • Odpowiedz
  • 22
Skończyło się na tym że gdy tam poszedłem różowa padła na kolana i mówiła że to nie tak a tamten po prostu sobie wyszedł XD, dzisiaj jak zechce przyjść do domu to mi to wyjaśni bo z tego co wiem poszła na noc do rodzicow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@ImStillStanding Głupio by to wyglądało jak facet ciągnie 3 walizki za sobą do restauracji żeby je wręczyć różowej XD pozatym jakby zastała walizki przed domem to mogłaby zacząć udawać głupią że to nie ona itp ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomegAtomeg: A kogo ty się wstydzisz, obsługi restauracji? XD Oni tez niejedno widzieli i zapewne już mało co ich rusza. Tłumaczenia se już daruj od niej, jak szła na bolca to znaczy ze już związek #!$%@? trafił tak czy inaczej xd
  • Odpowiedz
Jakieś pomysły jak jej tu pokazać że jednak to był zły pomysł?


@TomegAtomeg: nie rozumiem. Jeśli to były różowy, to dlaczego umawianie się przez nią na randkę ma być złym pomysłem? Jedyne, co jej teraz wolno, to siedzieć i zamartwiać się po stracie?
  • Odpowiedz