Wpis z mikrobloga

Halo halo właśnie się dowiedziałem że mój (teraz już były XD) #rozowypasek umówił się na randkę z jakimś fagasem, znam miejsce i godzinę ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakieś pomysły jak jej tu pokazać że jednak to był zły pomysł? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#zwiazki
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TomegAtomeg: ja to bym zablokował całkowicie kontakt w momencie gdyby wychodziła na to spotkanie. Nie odezwalbym się już nigdy( )
  • Odpowiedz
@TomegAtomeg: albo mam zajebisty pomysł, zdobadz numer tego gościa, stan gdzieś tak żebyś ich widział a oni Ciebie nie, zadzwoń do faceta i poproś żeby podał Ci do tel ta różowa. I wtedy powiedz jej w które miejsce ma popatrzeć żeby Cię zauważyć i jej pomachajxD a później już #!$%@? zero kontaktu :D
  • Odpowiedz
@TomegAtomeg masz jakiś dowód że się umówiła? Jak tak to wporzo. Jak nie to bym poszła poobserwowac biorąc jej walizy przy okazji. Jak będzie siedziała z typem to daj jej walizki przy krześle, uśmiechnij się i odejdź. Boli najbardziej :P łaska będzie wiedziała za co i nie będzie udawać idiotki i nie będzie mogła rznac debila że "o boże on mnie wyrzucił nie wiem za co". ( )
  • Odpowiedz