Wpis z mikrobloga

Wywiad z Szymonem Marciniakiem, natrafił się temat kontuzji Salaha.

Sergio Ramos kontra Mohamed Salah, finał Ligi Mistrzów. Bez żółtej kartki?
Bez żółtej kartki.

Naprawdę?! Taki faul, który może wykluczyć go z Mistrzostw Świata…
Naprawdę. Widzę już w twoich oczach, że cię rozczaruję.

Ramos wiedział co robi.
Zawodnicy z reguły wiedzą co robią. Tak to wygląda. Salah i Ramos podjęli walkę wręcz, Ramos jak zazwyczaj tę walkę wygrał, ale to wszystko w ferworze walki. Z punktu widzenia sędziego jest to normalna, dopuszczalna gra.

Dla mnie to działanie z premedytacją, mimo wszystko.
Dlatego to ja biegam z gwizdkiem, ty biegasz z mikrofonem (śmiech).

elo :D

#realmadryt #mecz #laliga #ligamistrzow #fcbarcelona
r.....2 - Wywiad z Szymonem Marciniakiem, natrafił się temat kontuzji Salaha.


Se...

źródło: comment_o061lqLRvGKKD18secqKiLul1VHZEtaW.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HighKick: Powiedz mi jeszcze coś miłego na dobranoc. Możesz mnie jeszcze raz obrazić. W Twoim wieku dawanie upustu emocjom jest ważne! Albo np. idź pograj w CSGO albo inną popularną grę dla ludzi w twoim wieku. Pomoże CI uspokoić nerwy. Inaczej możesz mieć w nocy koszmary.

Mimo wszystko dziękuję CI szczerze za dotrzymanie towarzystwa. #!$%@? od kobiety jednak dostałem solidny więc idę spać. Tobie też radzę. Nie wiem do jakiej
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: typie, jego pracę oceniają eksperci sędziowscy, jego przełożeni, a ty tu wklejasz linki z opiniami Franka Lamparda i innych wybitnych "fachowców" z tej dziedziny. Lampard potrafi kopać piłkę, ale oceniać poziom sędziowania to może Collina albo Bussacca. I tak, Marciniak popełnia błędy i będzie je popełniał, tak samo jak Lampard jako były zawodnik, tak samo myli się jak Ronaldo, Messi czy Lewandowski na boisku. Nie ma sędziów nieomylnych. Sam
  • Odpowiedz