Wpis z mikrobloga

Wywiad z Szymonem Marciniakiem, natrafił się temat kontuzji Salaha.

Sergio Ramos kontra Mohamed Salah, finał Ligi Mistrzów. Bez żółtej kartki?
Bez żółtej kartki.

Naprawdę?! Taki faul, który może wykluczyć go z Mistrzostw Świata…
Naprawdę. Widzę już w twoich oczach, że cię rozczaruję.

Ramos wiedział co robi.
Zawodnicy z reguły wiedzą co robią. Tak to wygląda. Salah i Ramos podjęli walkę wręcz, Ramos jak zazwyczaj tę walkę wygrał, ale to wszystko w ferworze walki. Z punktu widzenia sędziego jest to normalna, dopuszczalna gra.

Dla mnie to działanie z premedytacją, mimo wszystko.
Dlatego to ja biegam z gwizdkiem, ty biegasz z mikrofonem (śmiech).

elo :D

#realmadryt #mecz #laliga #ligamistrzow #fcbarcelona
r.....2 - Wywiad z Szymonem Marciniakiem, natrafił się temat kontuzji Salaha.


Se...

źródło: comment_o061lqLRvGKKD18secqKiLul1VHZEtaW.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bebeto39:

da się komuś zrobić krzywdę na boisku nie popełniając przewinienia?


Da sie - np podczas gry bark w bark pilkarz sie przewroci i niefortunnie upadnie/stanie na noge itp
Generalnie nie bezposrednio, ale w wyniku faulu.
  • Odpowiedz
@ray1902: Autorytet XDD Mecz który sędziował Marciniak w LM był zdecydowanie najgorzej sędziowanym meczem jaki oglądałem.
Jakby to było w polu karnym i na piłkarzu Legii to ten sam Marciniak dałby karny ;)
  • Odpowiedz
@HighKick: > Pokaż mi te sytuacje albo kończymy dyskusje bo z kłamacami nie mam zamiaru dyskutować.

Skąd w ogóle założenie, że miałem ochotę z Tobą dalej dyskutować? Powiedziałem swoje i EOT. Do dyskusji trzeba partnera, a pokazałeś nie raz, że nim dla mnie nie jesteś.

@krolwsi: > Moze wykopki patrza przez pryzmat jaka
  • Odpowiedz
@Ribelo: Dziekuje :)
Ale wiesz, troche szkoda, ze Napoli sie spalilo. Oni to w szatni przegrali. Od kilku lat marze o wyrownanej Serie A. Na prawde, jako kibic Juve, czekam na powrot wielkiego Milanu i Interu, zeby ta liga byla ciekawsza. Dla laika, 7 scudetto pod rzad to troche nuda.

Ogolnie styl Juve moglbyc #!$%@? caly sezon, ale plan wykonany. Napoli braklo rezerwy. Z rezoerwowych tylko Rog i Zielinski, moze Diawara byli na odpowiednim poziomie. |

Mam nadzieje, ze w nastepnym sezonie bedzie wiecej sie dzialo, ze Juve wygra, ale inne kluby dolacza sie do wyscigu. Co do Juve, to marzy mi sie wiecej gry Bernardeschiego. Chlop bedzie kiedys jednym
  • Odpowiedz
@ray1902: Kampania antyreal xD Gdzie Ty żyjesz człowieku, skoro większość dziennikarzy sportowych w Polsce trzepie do plakatów Cristiano.
  • Odpowiedz
@HighKick: > Pozdro gimnazjalisto.

Mam dziwne wrażenie, że ludzie w Twoim wieku mówią mi na ulicy "dzień dobry panu", więc uznam to za komplement( ͡° ͜ʖ ͡°) Przestrzeliłeś o co najmniej o 25 lat, ale jednak fajnie jest się poczuć znowu młodym.

Ach ten młodzieńczy zapał. Te trolowanie. Brak kultury. Podniecanie się ludźmi bez klasy i honoru. Podziw wobec agresji. Wątpliwej jakości autorytety. Ehhh, piękne czasy. Kiedyś zapewne też taki byłem. Nie przejmuj się, wiek rządzi się swoimi prawami. Szkoda, że musiałem
  • Odpowiedz
@Mato: > Kampania antyreal

Syndrom oblężonej twierdzy. Podobnie było za czasów Mourinho w Realu. Cały świat nie mógł patrzeć, jak The Special One wsadza palca w oko człowiekowi, który jest chory na raka, ale jednak hala dzieci dale wielbiły go i robiły z niego ofiarę spisku. Nic nie poradzić, taka mentalność klubowa( ͡° ͜ʖ ͡°)

@HighKick: Oj kurde popatrz! Pomyliłem się! Możesz teraz użyć homonimii i triumfalnie ogłosić zwycięstwo w dyskusji! Gratuluję! Wygrałeś!.......a nie, sorry, jednak nie. Dalej po prostu jesteś pajacem, który z racji braku argumentów przyczepił by
  • Odpowiedz
@HighKick: Oj kurde popatrz! Pomyliłem się! Możesz teraz użyć homonimii i triumfalnie ogłosić zwycięstwo w dyskusji! Gratuluję! Wygrałeś!.......a nie, sorry, jednak nie. Dalej po prostu jesteś pajacem, który z racji braku argumentów przyczepił by się nawet braku przecinka( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ribelo: Chyba nie powiesz mi, że Królewscy są traktowani na równo z innymi klubami w naszej rodzimej telewizji? Na każdym kroku to widać.
  • Odpowiedz
@Ribelo: No proste, ktoś źle powiedział na tego pajaca z opaską i już wielki dym się robi. Ciężko być obiektywnym będąc kibicem realu, to oczywiste.
  • Odpowiedz