Wpis z mikrobloga

@ChoNoTu: z takich innych co nigdy nie jadłem to wziąłem ciastka korzenne i placek jabłkowy z kremem. A no i bezsmakowe dla testu, reszta to standardy jak banan czy wanilia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Re-volt: no ja czekam aż Ty otworzysz, Wrocław chętnie przyjmie bulka na klatę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kopinho: dawno temu w liceum, mama próbowała mnie przekonać, że nie warto brać tej "paszy dla świń". Problem był taki, że nie miała żadnych argumentów oprócz tego, że to TRUCIZNA. Raz zrobiłem placka owsianego (z BIAŁKIEM) i dałem jej spróbować nic nie mówiąc co za tajemny składnik kryje się w środku. Bardzo jej posmakowało, gdy powiedziałem co kryje się w środku chciała robić płukanie żołądka ale w sumie było dobre, więc
@PaNaTypa: Bezsmakowe- najlepsze jakie jadłem- smak powiedziałbym zbliżony do mleka w proszku.

@Re-volt: Niby tak, ale ja nie biorę białka. Wole pozostać naturalem


@Kopinho: Czy naturalsi nic nie biorą? Czy można jednak brać białeczko i witaminki i pozostać "naturalem". Czy to już jest jak z wegetarianami/weganami/matkami rodzącymi siłami natury/cesarką?
@Obronca_Ucisnionych: wg mnie jak coś jest zbanowane przez WADA to jest dopingiem. Chyba, że ktoś trenujący dla siebie rekreacyjnie bierze leki na jakieś realnie u niego występujące choroby, np. astmę czy cukrzycę. Wtedy mimo, że bierze substancje zbanowane przez WADA uważam, że może nazywać się naturalem.