Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak dużym upadkiem jest skończenie szkoły średniej i dwóch stopni studiów na uczelni technicznej z bardzo dobrymi wynikami i praca po nich jako robol na magazynie?

#studbaza #pracbaza #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Żadnym? Bądź dorosłym gościem i zrozum, że żadna praca nie hańbi, bo kasę trzeba robić. Wyśmiewanie kasjerek w biedronce na wykopie to bieda umysłowa, często powiązana z bezrobociem i mieszkaniem z rodzicami.
  • Odpowiedz
Słabo, ale czasem trzeba zacząć wszystko od nowa nawet jak sytuacja jest kijowa. Może to takie pierdzielenie, ale mimo coś w tym jest. Boję się żebym tak samo nie popełnił błędów. Właśnie skończyłem technikum inf, ale zapał straciłem rok temu do tej profesji, zbyt nudne to dla mnie. Nie wiem kompletnie na co pójść na studia, a nie chcę iść byle by tylko isc na te studia, żeby właśnie nie być w
  • Odpowiedz
żadna praca nie hańbi, bo kasę trzeba robić. Wyśmiewanie kasjerek w biedronce na wykopie to bieda umysłowa, często powiązana z bezrobociem i mieszkaniem z rodzicami.


@cdwdj: Zalezy od plci, dla kobiety to jest ok, bo znajdzie faceta, ktory zarabia I ok. Facet na magazynie nie ma szans zalozyc I utrzymac rodziny
  • Odpowiedz