Wpis z mikrobloga

Pomocy Mirasy. Jak przekonać kogoś do rzucenia papierosów? Ta osoba nie chce ich rzucać, jednoczenie twierdząc, że nie jest uzależniona. Zależy mi na jej zdrowiu w kontekście potencjalnego rodzenia moich dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zdrowie
  • 14
  • Odpowiedz
@Dudson88: buła na łeb
moja eks miała orgazm (którego brakowało przy seksie) za każdym palonym papierosem
mnie aż mdli jak czuję sam dym tego shitu
żeby to było jeszcze przyjemne to niee #!$%@? to jest czysty masochizm
głupia szmata
  • Odpowiedz
@Dudson88: Człowiek uzależniony raz, jest już do końca życia. Każdy kto sięgał po pierwszego papierosa, nie zaczynał na drugi dzień od całej paczki, to długotrwały proces przyzwyczajania organizmu. Nie jest łatwo rzucić sposobem „silnej woli”, jeżeli takowemu się uda, jest duże ryzyko, ze w przyszłości wróci. Alkohol, stres, otoczenie, bądź myśl, ze po tak długim czasie jeden nie zaszkodzi. Przeczytałem wiele książek mówiących o wadach palenia: zdrowie, higiena i koszty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dudson88: ja swojej gadałem i gadałem i stanęło na tym, by chociaż przy mnie nie paliła ani w obecności dziecka, bo wali jej jak ze starej popielniczki i zamiast kościeja jest flak, a tu nawet runflat nie pomoże.
  • Odpowiedz
@Dudson88: swoją drogą to nie macie wrażenia że obecnie strasznie dużo młodych kobiet pali? Niebiescy mało który, a różowe w zdecydowanej większości.
  • Odpowiedz