Wpis z mikrobloga

mirki mam ogromny problem i nie wiem co z tym zrobić. nie mogę wyjść z normictwa. tyle czasu i jestem nomalnym normikiem. zaczeło się to chyba w dzieciństwie i ciągnie się do dzisiaj.
bzykałem pierwszy raz normalnie na 1 roku studiów - dziewczynę nie z przypadku, więc normalnie. studia też skończylem w czasie, normalne a nawet niezłe, ale żadne rocket science. żyje normalnie. 40 lat na karku - średnie mieszkanie, średni samochód, pensja dobra ale w sumie to jak się spojrzy na zarobki lakierników w UK (50 funtów za godzine :DDD) to słabe, na pewno nie 15k. Wystarcza na normalne życie. Seks, normalnie - 4-6 x w tygodniu, fajny. Z mordy nie strasze ale daleko mi do banderasa, nie wyglądam też jak Artur Barciś czyli normalnie.
Nie wiem mirki nie wiem, czuję się z tym wszystkim calkiem normalnie, poradzicie coś?
#normictwo #stulejacontent #przegryw #heheszki #hanuszki
  • 12
  • Odpowiedz
@Tichy: po prostu odejdź z pracy. Ok. 2-3 dni od zwolnienia się z pracy NIE idź pobiegać. W ciągu tygodnia powinieneś dostać depresji a dalej to już tylko alkohol, seriale, granie na konsoli i niezmywanie naczyń. Z górki
  • Odpowiedz