Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Temat: makijaż u #rozowepaski a gust #niebieskiepaski w kwestii #seksy

Maluję się delikatnie, ale jednak jest różnica, kiedy mam makijaż, a kiedy nie („więcej” rzęs, „mniej” cieni pod oczami). Wiadomo też, że spanie w makijażu bardzo niszczy skórę twarzy, a rano wygląda się tragicznie. Załóżmy, że na początku znajomości trafiamy do łóżka po randce - make up on. No i co? Mam po wszystkim biec do łazienki i zmywać makijaż? ( ͡° ʖ̯ ͡°) A potem, w trakcie związku, kiedy niebieski mnie widział bez makijażu już wiele razy i uprawiamy seks np. rano albo przed spaniem to nie mam makijażu. Czuję się wtedy mniej atrakcyjna dla niego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Różowe, też tak macie? Niebiescy, Wam to robi różnicę?

Oczywiście nie mówimy tu o tapecie tak zmieniającej rysy twarzy, że jak laska zmywa make up to okazuje się, że spaliście z potworem.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #pytaniedoeksperta #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 15
Załóżmy, że na początku znajomości trafiamy do łóżka po randce - make up on. No i co? Mam po wszystkim biec do łazienki i zmywać makijaż?


@AnonimoweMirkoWyznania: tak, a dlaczego nie? cipki i zębów też nie pójdziesz umyć?

A potem, w trakcie związku, kiedy niebieski mnie widział bez makijażu już wiele razy i uprawiamy seks np. rano albo przed spaniem to nie mam makijażu.


hmm, to nie wiem, w takim razie
@AnonimoweMirkoWyznania: ja już sobie nie wyobrażam nawet położyć się na chwilę w łóżku w makijażu xD w zasadzie jeśli nie wychodzę z domu to w ogóle go nie nakładam, mój niebieski widział mnie bez niego jeszcze zanim byliśmy razem, bo często jeździliśmy razem nad jezioro (chyba w myśl zasady, że pierwsza randka tylko na basenie) ( ͡° ͜ʖ ͡°) wydaje mi się, że lepsza czysta świeża twarz
SpoconyNarrator: Jak dla mnie to może być zdziwko (ale nie musi) za pierwszym razem gdy podrywam dziewczynę i lądujemy w łóżku, ale gdy już się jest razem jakiś czas to chyba łóżko nie jest jedyną sytuacją gdy facet widzi dziewczynę bez całej masy szpachlówek. Wtedy już zaczyna się rodzić uczucie i trochę mniej znaczyć wygląd. A więc krótko mówiąc - jeżeli nie spierdzielił, gdy pierwszy raz widział Cię bez szpachlówki, to
Kuba: @AnonimoweMikroWyznania Podoba mi się jedynie makijaż oczu - może być zarówno mocny, jak i bardzo delikatny. Ale na widok lepkich, klejących się od szminki ust czy cery pokrytej kosmetykami, których nawet nie jestem w stanie nazwać, zawodnik na dole odmawia współpracy ( ͡º ͜ʖ͡º) Swoją drogą, dziewczyny w Polsce chyba niezbyt can into makijaż, bo twarz wielu lasek wygląda jak powierzchnia batonika z orzechami oblanego
12345: Hmm nie zdarzyło mi się nigdy na początku znajomosci trafić do łóżka z facetem, raczej jak już trafiłam tam to mój facet widział mnie bez makijażu już wcześniej, bez różnicy xd tak samo jak uprawiam seks bez makijażu to to jest ostatnia rzecz o której potrafię pomyśleć xd także nie czuje się mniej atrakcyjna bo nie zwracam uwagi. Ale tez gdy jestem bez makijażu słyszę komplementy na temat wyglądu, wiec