Wpis z mikrobloga

jak kobieta śmie mieć wymagania. Loszki to coorvy.

Średnia cena mieszkania w Gdańsku to 9 tysięcy za metr kwadratowy, więc policzmy takie mieszkanie 40 metrów kwadratowych, żeby nie mieszkać jak w jakimś schowku na szczotki - 360 tysięcy złotych w wieku 24 lat. Ciekawy jestem czy sama ma chociaż 1/10 tego.
@Nymfie:

@Flypho: skąd sie wzięło to 9 tysięcy? Możesz podać zródło, czy jak zwykle w przypadku wykopu
  • Odpowiedz
@darkelf:
No to niech będzie 7 tysięcy xD. To teraz, żeby se kupić 40-metrowe mieszkanie w wieku 24 lat, trzeba rozpocząć pracę w wieku 18 lat zarabiając nie 9k brutto tylko zaledwie ~7.5 xD.
  • Odpowiedz
co jest złego w tym, że dziewczyna ma takie a nie inne wymaganie? Może jej były mieszkał z rodzicami i nigdy nie mieli wolnej chaty i jej się to najzwyczajniej w świecie nie podobało? Już sami sobie wymyślacie problemy


@Nymfie: To niech se kupi kołek osinowy lambadziara...może sama używać w chacie (swojej mam nadzieję).
  • Odpowiedz
@Nymfie: Jasne, że mam, ale nie tak trywialne... raczej o charakter chodzi...nie o chatę, furę czy ciuchy albo telefon - gimnazjum skończyłem już z15 lat temu... Ale w sumie tam ludzie szukają produktu, nie człowieka, nie powinno mnie to dziwić, na szczęście mam ten komfort, że mogę kompletnie gardzić takim szambem.
  • Odpowiedz