Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, co jest, moja rozowa to jest #!$%@? wyciagnieta zywcem z tego mema "jestem mega zboczona, lubie bdsm, wszystko, mam zlapac penis, troche sie wstydze". Najgorsze ze opowiada w luznych historiach znajomym ze w lozku przezyla juz wszystko a jak przychodzi co do czego to wstydzi sie zlwpac penis. Loda zrobila cztery razy w zyciu, wszystkie slabo, jak znajomi nam mowia zeby spalic kalorie to trzeba zaden rower tylko godzina sexu a ona mowi glosno ze nie ze mna hehe, bo nie dam rady ale dzis mnie wytrenuje po czym w domu odwraca sie dupa i idzie spac, tak jest kazdego dnia, z kazda historia... mowoc glosno ze #!$%@?.i psuc jej reputacje czy miec ja w dupie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 57
Czemu od razu nie konfrontujesz się z nią, kiedy kłamie przy znajomych albo jak tylko zostaniecie sami? Nie daj się tak traktować... dziewczyna brzmi jak pozerka, której tylko zależy na tym, co inni o niej myślą a nie na tym, jaka rzeczywiście jest.