Wpis z mikrobloga

Wiele razy wspominałem, że wychodzić z przegrywu mogę wyjść tylko we Włoszech. Zawsze gdy tam jestem to mieszkanki uśmiechają się do mnie, oglądają za mną, są życzliwe. W Polsce żadna się na mnie nie spojrzała w taki sposób. Poza tym, lubię antyczną architekturę. Przyjaciółka siostrzenicy mojego przyjaciela (tego co znam od 24 lat) kończy filologię włoską. Zastanawiam się czy by nie zacząć u niej brać lekcje włoskiego i po studiach wyjechać w poszukiwaniu różowej. W jednej aptece w Genui pracuje *0lka, więc zagadam do niej, poudaję że jestem jej kolegą, wtedy wkręci mnie w swoje towarzystwo i przywiozę do Polski jakąś bella italianę lvl 20. Wszystkie *0lki będą chodziły #!$%@? jak mnie z taką zobaczą. Wiadomo, że Włoszki znają się na modzie, nie ubierają jakichś #!$%@? Wranglerów. Wybiorą tańsze, ale za to lepiej skrojone i uszyte spodnie z jakiejś włoskiej firmy, torebki również dobiorą odpowiednie do mojej koszuli. Gdy taka karyna to zobaczy to eksploduje, bo jej beciak będzie mógł kupić co najwyżej kopertówkę ze skaju.
#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #modadamska
  • 29
@przegryw90: przeciez laski czesto wybieraja ladniejszych od siebie. a w kraju gdzie wiekszosc facetow to >7/10 to nawet brzydka sobie znajdzie przynajmniej przecietniaka

ale jedz, tylko sie nie dziw ze nic lepszego niz 3/10 nie wyrwiesz raczej ;)
@przegryw90: no to jak myslisz, ktora wybierze typa ktory jest 2/10? piekna czy paskudna?

We wloszech nie bylem ale fa ceci to taki typ poludniowy, wiec wydawalo mi sie ze pozadany rprzez kobiety. spojrz na ich reprezentacje na przyklad i porownaj z nasza. Wg mnie o wiele sie lepiej prezentuja
@przegryw90: no wlasnie pilkarze zazwyczaj sa przystojni. polscy przystojni sa brzydcy w porownaniu z wloskimi przystojnymi. Nie wiem, we Wloszech bylem tylko raz, i to po prostu moje odczucia: wloch mi sie kojarzy z ciemna karnacja, pociagla twarza, dlugimi wlosami i ladnym zarostem, polak z karnacja jak swinia, wlosami blond na "jezyka" i czerwonym okraglym ryjem

piszac e poslkie 2/10 to wloskie 7/10 odleciales totalnie xD
@przegryw90: startuj lepiej z angielskim niz włoskim. Włoskiego sie nie nauczysz tak szybko jak Ci się to wydaje. Do tego możesz paść jako obiekt drwin wśród lokalnych różowych za swój akcent. Jak wystartujesz z angielskim to wzbudzisz ciekawość, do tego dla 2 stron język ten będzie obcy. Łatwiej Ci będzie zrozumieć przekaz różowego po angielsku niż po włosku. Powodzenia, Mireczku! :)
nie zbierałbym tyle atencji od tych pięknych


@przegryw90: ale skad wiesz ze to atencja wynikla z tego ze jestes atrakcyjny? pamietaj ze to inny narod, kobiety moga naturalnie adorowac mezczyzn, moga byc naturalnie sympatyczne, a ty to blednie odbierasz jako przejaw zainteresowania.moze tez byc tak ze po prostu obcinaja cudzoziemcow z natury, nie z powodu pociagu fizycznego, na takiej samej zasadzie jak my patrzymy sie na murzynke na ulicy, mimo ze