Wpis z mikrobloga

@Kutazzz: Pamiętam jak taki znajomy co pracował w jakiejś degustatorni czy coś wpadł do nas i ogłosił z dumą że dziś wypije z nami te siki typu Perła dla odmiany bo w pracy pije same rarytasy xD
  • Odpowiedz
ale przyznajcie tak szczerze, że wolicie te międzynarodowe jasne lagery, czyli piwo marki piwo, bo wam alkoholizm kubki smakowe wypalił i jedynym celem w piciu piwa jest się, hehe, nawalić - w dodatku jak przystało na cebularza - zrobić to możliwie niskim kosztem. No...? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kapuczina_corki_somsiada: piwo piję od święta i wolę lagery niż krafty, szach-mat
  • Odpowiedz
nie wiem kim trzeba być żeby delektować się takim gorzkim #!$%@?, że aż mordę wygina


@nietopies: Wystarczy nie być plebejuszem, który do 40 letniej whisky dolał by HEHE COLI BO LEPIEJ WCHODZI DRINECZEK
  • Odpowiedz
@Duze_piwo: Bo jest duża różnica pomiędzy stosowaniem naturalnych dodatków w procesie produkcji piwa a wlaniem do piwa bez smaku zageszczonego soku malinowego z 32 kg cukru i innymi ciekawymi dodatkami
  • Odpowiedz
@Kutazzz: Gatunków i marek piwa jest od #!$%@? i jeszcze więcej, naprawdę każdy znalazł by kilka dla siebie. Ale niestety komentują głównie ci, którzy wielu piw nie próbowali, a widzieli jedynie na półkach i stroili heheszki z ich nazw, że takie "dziwne i gupie XD".
@Duze_piwo: @Szkalownik: Właśnie piję takie piwko z Lidla, dla spróbowania. Cytrusowy zapach jest, ale smak słaby, nieco wodnisty, czyli prawie taki
wuji - @Kutazzz: Gatunków i marek piwa jest od #!$%@? i jeszcze więcej, naprawdę każd...

źródło: comment_MaLbgZjUrordPsRMwzzCW2JuLHpoHC5w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kutazzz Janusze dalej piją piwo marki piwo, zagryzają parówkami marki parówka i do tego najtańsze gęsie mleczko. Po co przepłacać skoro wszystko to samo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: Tak, nienawidzę piwa i jest to dla mnie tylko efekt aby osiągnąć stan rauszu. Jak mam pić to gówno to wolę zmęczyć jednego albo dwa wojaki niż 4 te gówna #!$%@?. Piję bardzo rzadko jakby ktoś się zastanawiał.
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: Przyznam Ci tak szczerze że nie chleje tych koncernowych gówien żeby się nawalić. Jest mnóstwo bardzo dobrych piw kraftowych które w swoim aromacie i smaku aż kwitną owocami i pysznym smakiem, jest wiele piw takich które od swojej słodyczy aż mdlą. Ciemne piwa naprawdę trzeba lubić i nie oszukujmy się większość z nich jest niepoprawnie zapewne(nie znam sie do końca)zrobiona ponieważ jest ochydna w smaku. Nieraz jednak piłem ciemne
  • Odpowiedz
gorzkim #!$%@?


@nietopies: Jak wypijesz kilka tych "gorzkich #!$%@?ów", a potem znowu spróbujesz Tyskiego to zobaczysz dopiero jakie puste, słodowe gówno dotąd piłeś.

Dobra IPA to orgazm dla węchu i smaku.
  • Odpowiedz
@Kutazzz kurczę, ja to i perełkę wypije, i Desperadosa, i jakieś śmieszne kraftowe piwa z 50 ibu. Wszystkie mają coś fajnego w sobie. Wszystkie trzeba kochać ()
  • Odpowiedz