Wpis z mikrobloga

#miuipro

@Orjon_MIUI znalazłem parę miejsc do poprawy tłumaczenia, mógłbyś wprowadzić poprawki?
Szczegóły na zdjęciu.

W nagrywaniu ekranu w menu źródło dźwięku, jedna z opcji to powinno być chyba system.

Brakuje tłumaczenia w Usrawienia->aplikacje systemowe->search

W ustawieniach wskaźnika beterii sformułowanie 'przywróc poziom' jest malo jasne.

W ustawieniach paska powiadomień suwak 'prędkość transferu' to chyba powinno być czas odświeżania wskaźnika(chyba chodzi o to jak często ma sie aktualizować prędkość danych w pasku powiadomień) czy cos w ten deseń.

W skrotach gestów i przycisków w głośności w gore powinno byc następny zamiast dalej.

Poza tym tłumaczenie jest świetne, a sam rom bardzo przypadl mi do gustu :)

Jeśli chodzi o safety net to wystarczy wrzucić magiska i wszystko działa jak trzeba.
Mjestem - #miuipro 

@Orjon_MIUI znalazłem parę miejsc do poprawy tłumaczenia, mógłby...

źródło: comment_rpgyB8RcS4NBGwAbyHsUEMQoS51IWCkJ.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mjestem: tlumaczenie w wyszukiwarce istnieje, tylko MiuiPro wywalilo przypadkowo polskie tlumaczenie z niego kiedy dodawali brazylijskie (albo portugalskie, mniejsza). Nastepny update bedzie juz mial to tlumaczenie. Podesle potem paczke z poprawka. Reszta poprawie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mjestem: gdzie? W pasku powiadomien? Jesli tak to nie za bardzo, MB tam nie zadziala. W ostatnich apkach jest to chyba umieszczone nie w tlumaczeniu, a w plikach samej apki, tudziez tego poprawic nie moge ;/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mjestem: w pasku powiadomien moga byc max 3 znaki, 4 niestety juz sie nie wyswietlaja jak chcesz wyswietlic transfer... Ostatnie apki maja to w plikach smali, ktore - o ile wiem - sa niestety wspolne dla wszystkich tlumaczen i nie moge ich edytowac.
@Mjestem: dzięki, poprawione, w następnej aktualizacji będzie git. W ustawieniach wyszukiwarki na Twoim screenie widziałem kilka nieprzetłumaczonych kwestii, czy jest tam coś jeszcze co wymaga przetłumaczenia?