Wpis z mikrobloga

Kurła, jak ja bym chciał się urodzić i żyć w takiej średnio-wyższej klasie społeczeństwa USA w latach 80-90'. Piękny dom bez żadnych płotów i #!$%@? psów, w tle dzieciaki się ścigają na zajebistych rowerach, każdy mówi sobie dzień dobry, rano podjeżdża prawie pod dom autobus żeby cię zawieźć do zajebistej szkoły z prawdziwym i zadbanym boiskiem, narzekasz w stołówce na jakość pizzy i hamburgerów, potem wracasz "zmęczony" żeby sobie poleżeć i pograć na Nintendo a w tym czasie twoja matka przynosi ci tosty, w tle leci dźwięk z radia jak zajebisty jest twój kraj i jedynym twoim zmartwieniem jest to że dzisiaj już nie pójdziesz sobie kupić nowej gry za kieszonkowe bo zamknięte, oraz to że Chris dzisiaj nie może wpaść do ciebie bo pojechał do Aspen.

#ameryka #usa #nostalgia #dziecinstwo #zalesie #takaprawda #gownowpis #przegryw
Pobierz t.....t - Kurła, jak ja bym chciał się urodzić i żyć w takiej średnio-wyższej klasie ...
źródło: comment_xi5hGYtdRH32bgoRtWPujA66Ichk7Qlj.jpg
  • 141
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Ja jestem tylko bardzo ciekawy, jak bardzo różniła się rzeczywistość z amerykańskich filmów w porównaniu do faktycznego życia. Że było fajnie to na pewno, ale jakoś nie wierzę, że było aż tak cudownie i idealnie.

Jak pooglądasz wiele polskich filmów czy seriali to też zobaczysz piękne życie w eleganckich domach czy na nowoczesnych osiedlach, z dobrą pracą, pieniędzmi i trywialnymi problemami. Za 50 lat następne pokolenia obejrzą i powiedzą "ech,
@to_jest_chyba_kurcze_zart: a potem na starość zostajesz takim ranczerem w teksasie takim wiecie spoko ziomkiem w kapeluszu slomainym i w skarpetach bez palcow (bo sie oderwaly a nie chce sie cerowac) no i tak ogolnie stajesz na ganku i patrzysz na swoje pole pelne kukurydzy i bawoly #!$%@? po polu i mowisz AJLBIRAJTBAK HONEJ i wtedy wsiadasz do swojego dżipa i jedziesz pod zbiornik wodny zeby cos tam naprawic bo stary dżon
Czekaj ale w tych 90% masz na myśli aborygenów którzy mają #!$%@? w resztę świata,eskimosów których jedynym zmartwieniem jest czy im się iglo nie zawali i czy upolują coś do żarcia czy kogo?Bo to takie trochę #!$%@?. Jasne, że zawsze ktoś będzie miał gorzej. Nie mając nogi zawsze mogę mówić, że mam szczęście, że mam chociaż jedną xD


@YourNightmare:
Nie zgadzam się co do zaznaczonego, mam o wiele więcej