Wpis z mikrobloga

"Battlefield never be the same"
No #!$%@? idealnie oddaje #!$%@? tego co się stało. Po tym trailerze już nigdy nie spojrzymy na BF tak jak widzieliśmy go wcześniej. Nawet jeśli trailer jest mocno przesycony, nawet jeśli gameplay będzie dobry to będę oceniał tę grę przez pryzmat tego co widziałem.
W tym momencie powinien wstać MoH, jebnąć EA i pokazać jak się robi drugowojenne FPS (,)
#battlefield
WilecSrylec - "Battlefield never be the same"
No #!$%@? idealnie oddaje #!$%@? tego ...

źródło: comment_lzSKy6WOhK3lVr3IKQt6HeoJlHRnyvDz.jpg

Pobierz
  • 18
@WilecSrylec: Eh... jest tyle gier ociekających realizmem i klimatem, Rising Storm 2 Vietnam, Post Scriptum, Verdun. Ale i tak te głąby chcą się dobrać do kieszeni dzieciaczków łykających każde popularne gówno.
@WilecSrylec: jeśli tak intensywnie i z tymi wszystkimi padami, rakietami, samolotami, churchillami #!$%@?ącymi pod 50 na godzinę przez ściany budynków xD ma wyglądać multiplayer, to całkiem spoko, tylko jaki komp to udźwignie? xD no i chyba trochę nie myślą o zagrożeniu epilepsją. xD
@WilecSrylec przez tyle czesci wałkowane te same schematy i najbardziej popularne wojny. Odświeżony jedynie gameplay i silnik, glownie celowanie w MP. Więc może pora na coś nowego i "fantastycznego" widziałeś jedynie trailer a srasz się jak by to była najgorsza gra wrzechczsow. XD
@WilecSrylec: Dla mnie to była marka która od jakiegoś czasu miażdzyła CoDy, właśnie przez to że rozgrywka była jakaś taka spójna i cechowała się jakimś tam realizmem. Nigdy też nie myślałem, że trailer może być aż tak kiepski. Kto to wypuścił?! Ja czekałem tam, aż po wylądowaniu samolotu przeleci nad nim UFO, które zostanie zaraz złapane przez wielką jaszczurkę SS miotającą rakietami V-1, to wszystko zostanie zdeptane przez wielką stopę i