Wpis z mikrobloga

Odnośnie mojego szukania pracy: połaziłem przez kilka dni, powysyłałem CV i nareszcie mam jakieś oferty. Mogę się podjąć kilku prac, chciałbym poznać Wasze zdanie na ich temat. Napiszę tylko, że mam 19 lat, mieszkam w Radomiu, ukończyłem LO.
Mam więc:
1. Prace na miejscu, na stacji benzynowej za <2k na rękę
2. Pracę na magazynie 8h dziennie, 16,50 brutto system 2 zmianowy, musiałbym płacić za busa jakieś 60 zł/mies
3. Magazyn w Warszawie 10h dziennie, tylko że razem z dojazdem zajmie mi to od 6 do 20, dojazd darmowy, 15 zł netto
Która z tych opcji jest waszym zdaniem najlepsza? Szukam pracy na 4-5 miesięcy, chcę odłożyć na mieszkanie i start w większym mieście.
#pracbaza
#kiciochpyta
  • 25
@Bounty: 3 opcja kusi kasą ale 10 godzin po robocie wyciśnie z ciebie soki. Na stacji będziesz miał klimę. Zastanów się czy za granicę nie chcesz pojechać bo masz trochę czasu.
@kuba-paczkowski: twierdzenie, ze ludzie wykonujący takie zawody jak mechanik, blacharz, kowal, szkutnik czy spawacz to osoby które nie musza sie rozwijac to jakis wyższy poziom upośledzenia, chyba, ze sam jeszcze nie skonczyles gimnazjum/nie podejmowales zadnej pracy.