Wpis z mikrobloga

Napisałem wczoraj do Pani Joanny z fundacji Pomóc Więcej w celu bliższego przedstawienia jej osoby @BOXDEL który to zorganizował zbiórkę charytatywną na chorą Vanessę i uzbierał ponad 40tysięcy złotych i do dzisiaj Vanessa nie widziała wszystkich pieniędzy. Fundacja Pomóc Więcej potwierdza to, że boxdel przelał 20 tysięcy złotych i obiecał dziewczynce, że przeleje dalszą część pieniędzy.
@boxdel nie wstyd Ci tyle zwklekac z przekazaniem pieniędzy dla chorej dziewczynki która to jak zaznaczyłeś, walczy o życie?
tak tylko na koniec przypomnę Ci twoje słowa:
Przysięgam na zdrowie mojej rodziny nie powinienem tego MÓWIĆ, ona się kur** odbędzie za wszelką cenę bo ja sobie nie pozwolę żeby ta gala się nie odbyła.
Zawołam te 650 osób które ostatnio zaplusowały post o pieniądzach ze zbiórki.
#boxdel #rafonix #csiwykop @niebezpiecznik-pl może ostrzeżcie internatów przed zbiórkami? ;) #patostreamy
e.....e - Napisałem wczoraj do Pani Joanny z fundacji Pomóc Więcej w celu bliższego p...

źródło: comment_rSEM8zLVHhSNMsUGxPWT68etbTSuWkKx.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@oldschool493 czy mógłby ktoś potwierdzić informacje że YouTuber Michał BOXDEL Baron jest podejrzany o nie przelanie obiecanych 20 tys. złotych na zbiórkę charytatywną?
  • Odpowiedz
K---a, tagujcie to g---o, c--j mnie obchodzi jakiś patus i jego wałki.

Najpierw oglądacie i promujecie patusów a później ich bohatersko zwalczacie. Fuck logic.
  • Odpowiedz
@evilekeye: nie znam typa, ale uzbierał kase (nie wiem jaką) przelał 20K, ze swoich donejtów (czy jak się to pisze) opłacił dochodówke, VAT. Dzieciaczki płaciły smsami zapewne więc pośrednik też zabrał swoje. Też gdybym miał możliwość i chciał działać zgodnie z prawem pewnie bym więcej na "czysto" nie wyciągną. Nie wiem jak ty @evilekeye: , ale ja przekazuje to co mam z podatku to 1%. Nigdy nie przekazałem
  • Odpowiedz