Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na serio myslalem, ze niektore opowiesci wykopkow to sa przesadzone i #logikarozowychpaskow jest jednak troche "ubarwiana"
Nic bardziej mylnego.

Ostanio troche pobawilem sie w #tinder

Pierwszy spotkanie po kilku dniach pisania z laska
Na zdjeciach wydaje sie jakby mogla zrzucic pare kg, ale gadalo nam sie fajnie, wiec mysle sobie "czemu nie"
Zreszta sam moglbym troche zrzucic.
Nie jest moze gruby, bo przy wzroscie 181 cm waze ok 95 kg, ale tez jest troche miesni, zreszta wage mam rozlozona po calym ciele i ludzie generalnie sa zdziwieni jak mowie im ile waze.
(napisalem jej zreszta o tym przed spotkaniem)

Do meritum
Spotkanie z laska calkiem ok.
Gadalo nam sie przyjemnie, poszlismy do kawiarni i na lody.
Z wygladu rzeczywiscie wygladala na taka co moglaby zrzucic pare kg, ale buzie miala dosyc ladna
Troche niska (szacuje, ze 156-158 cm)l

Pogadalismy, zjedlismy te lody i rozeszlismy kazdy w swoja strone.

Bylem calkiem zadowolony, wiec po spotkaniu napisalem do niej co mysli o nastepnym spotkaniu i uwaga teraz hit roku

Odpisala:

"Raczej nic z tego nie bedzie. Fajny z ciebie facet, ale szukam raczej kogos bardziej wysporotowanego"

Myslalem, ze wyskocze z butow.
Laska ma ogromny tupet.
Sama wyglada na troche grubawa a pisze mi takie rzeczy....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: może się bała, że zainwestuje czas, pieniądze i przede wszystkim emocje w ten związek, zaczniecie czuć do siebie coś więcej, zostaniecie parą, pierwsze pocałunki, seksy, krok w dorosłość - ślub, wspólny kredyt na mieszkanie, dwójka dzieci, auto... a tu nagle któregoś dnia ktoś cię upoluje harpunem i zostanie sama z tym wszystkim. Pomyśl o tym.
  • Odpowiedz
@michal_szn: Ja też znam gościa, ale OP jest gruby albo jest zarzutką ¯\_(ツ)_/¯

edit:

Nie jest moze gruby, bo przy wzroscie 181 cm waze ok 95 kg, ale tez jest troche miesni, zreszta wage mam rozlozona po calym ciele i ludzie generalnie sa zdziwieni jak mowie im ile
  • Odpowiedz
Weź się za siebie grubasie, bo za 10 lat będziesz musiał brać z tindera co popadnie. Chociaż plusem tego będzie posiadanie od razu odchowanych dzieci :)
  • Odpowiedz
napisz jej, że trochę ruchu nie zaszkodzi wam obojgu i że możecie sobie pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Avesther2910: to jest zła forma wyjścia z sytuacji, którą wielu wytresowanych przez takie laski Mirków poleca, która stawia go w tej gorszej pozycji - to on się musi prosić, a tutaj nikt nie powinien się prosić... Nawet w komentarzach to widać, który mireczek wyznaje zasadę poniżenia.
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: ale gdzie tu jest proszenie się? zwykła, dwuznaczna sugestia, że skoro ona chce wysportowanego to ok, ale jej też by się przydała poprawa własnej sylwetki oraz dwuznaczna propozycja o wzajemnej pomocy, aby osiągnąć ten cel... serio, niektórym z was już się przewraca w głowach od tych poradników PUA i JAK BYĆ ALFĄ, bo zwykłe teksty traktujecie jako poniżanie się przed kobietą i bycie beta cuckiem xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: gdy ważyłem 96 kg przy wzroście 183 też sobie wmawiałem że nie jestem przecie taki gruby i że też mam trochę mięśni. Teraz, gdy ważę 87, na moich zdjęciach z tamtego okresu ledwo mogę znaleźć na twarzy oczy, takim ulańcem byłem xdd

po prostu przywykłeś do swojej okrągłej jak księżyc w pełni buźki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MagicznaFranca: Pro po tej wagi i wzrostu. Przy 188cm ważę 100kg i ludzie pytają, gdzie ja to mam bo nie widać. Ale ja to mam ciężki szkielet. Wiem, że ludzie się tak tłumaczą, ale przy prawidłowych ok. 88kg wyglądam jakbym był chory. Sama skóra i kości.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ciezki szkielet, ja jebe i ziemia moze plaska? Sam mam 190 i jak mowie ludziom ze waze 120 to nikt mi nie wierzy, i to nie jest ciezki szkielet... a to ze do 188 prawidlowe jest 88kg to tez jest herezja, wszystko zalezy od poziomu usportowienia, maratonczyk by chcial miec 78 a rugbista 110 (albo 90-100 w ataku)
  • Odpowiedz