Wpis z mikrobloga

@RefujBukszpryt: chcesz bronić coli? broń
pijesz to? to pij, mam to w dupie
ja nie pijam, no może dwa razy w roku mi się zdarzy średnio przy jakiejś tam okazji
etykietki mnie nie interesują tak jak np. skład WD-40 też nie, ważne że wiem jak działa
nie muszę tego badać laboratoryjnie
jest foto, jest temat - ile tego cukru jest ogólnie, kostka w te czy wewte, co za różnica? (
  • Odpowiedz
@lysyzlasu: Nie wygląda jakbyś miał to w dupie, już kilka razy w tym temacie udowodniono ci że się mylisz, a ty nadal się prujesz jakby krzywdzili twoją matkę.

Nie sięgasz to nie sięgaj, ale nie rozpowszechniaj fałszywych informacji.

I po raz drugi nazwę cię ignorantem, na podstawie twojej pogardy do czytania etykiet oraz badań laboratoryjnych. Twój tok rozumowania jest taki sam jak u płaskoziemców i antyszczepionkowców, kolega @Stragan:
  • Odpowiedz
@deviator: mam wyciskarkę i codziennie serwuje sobie sok z pomarańczy, grejpfruta, marchwi albo buraków. odmierzam zawsze 330ml i pije na strzał. z ciekawości chciałbym się dowiedzieć ,ile co ma cukru.
  • Odpowiedz
@neo_1995: gdzie się pruję, jestem wyluzowany, to Ty masz nerwa, że ktoś colę śmie obrażać ( ͡º ͜ʖ͡º)
mi to obojętne co pijesz
tak jak nie interesuje mnie, skąd wyciągasz rzekomą "pogardę do czytania etykiet oraz badań laboratoryjnych"
pogarda? naprawdę? xD
tok rozumowania jest prosty - coś jest fe, to nie używam jeśli mam taki wybór
  • Odpowiedz
nie cukier jest problemem w tych napojach a ich skuteczne odciąganie od picia zwykłej wody, której musimy spożywać 2-3 litry dziennie


@sfro: to też jest swoją drogą dobry mit. Może latem przy pracy fizycznej na słońcu w 40 stopniowym upale faktycznie tyle wody trzeba wypić, ale w normalnych warunkach większość niezbędnej wody dostarczana jest w pożywieniu. Do tego każdy ma jakiś ulubiony napój, ja np. kawę, inni herbatę czy yerbę.
  • Odpowiedz
napoje gazowane są jednocześnie solone, wskutek czego ta ilość cukru jest mniej wyczuwalna, bo zrównoważona


@lysyzlasu: Jak przesłodzisz herbatę to dodajesz do niej soli? Nie, bo będzie tak samo słodka ale jednocześnie słona. Piję tylko wodę, czasem zdarzy się piwo, ale obok takiego pie... nie da się przejść obojętnie.
  • Odpowiedz