Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy związek z ograniczonym zaufaniem ma szanse istnieć czy najlepiej zburzyć i zacząć budować coś innego zupełnie od nowa.
Ja z różowym siedem lat po ślubie, mamy jednego gówniaka i żyjemy lekko ponad stan - wystarcza na podstawowe potrzeby i żeby jeszcze odłożyć.


Chciałbym pójść dalej i przestać to roztrząsać ale każdy dźwięk jej telefonu, każda odebrana wiadomość, cokolwiek wysłanego na messengerze przez nią przypomina mi jakim jestem cuckiem w tym związku i gdzie naprawdę jest moje miejsce.
Wiem że się stara, wiem że żałuje i jej przykro. Bardzo często powtarza że mnie kocha ale mimo wszystko nie tyle boli mnie pisanie do chłopaka nawet ekstremalnych rzeczy tylko chęć zatuszowania tego, wiary że nie wyjdzie i kłamstw później prosto w oczy.
#zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Co robić?

  • Rzucić szlaufa 35.4% (92)
  • Przestań roztrząsać jak pizda 12.7% (33)
  • Idź na ryby 51.9% (135)

Oddanych głosów: 260

  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zadaj sobie pytanie, czy miała prawo tak sądzić? Jeżeli dajesz z siebie wszystko i jesteś osobą której inne kobiety zazdroszczą, to nie masz co roztrząsać tematu - możliwe, że miała gorszy humor. Jeżeli sytuacja by się powtórzyła, to powinieneś przemyśleć związek, ale musisz patrzeć też na dziecko!

Jeżeli natomiast jesteś strasznie zapuszczony, to po prostu zadbaj o siebie - bądź zajebistym facetem, a problemy prawdopodobnie znikną. Ja bym się #!$%@?ł,
  • Odpowiedz