Wpis z mikrobloga

Przyszedł mi do głowy jeden z powodów dla którego mogli skasować kanał pani Gosi o nazwie Margaret.
Być może został on zgłoszony przez samą Margaret (wokalistkę), której nie podobało się, że jej znak towarowy "Margaret" wykorzystywany jest przez patologię a po wpisaniu w wyszukiwarki na przemian pojawiają się jej teledyski z shotami oraz inny kanał o tej samej nazwie.

Nie wiem czy dobrze myślę i czy ten scenariusz jest prawdopodobny, ale po prostu gdybam a więcej dowiemy się zapewne wkrótce po napisaniu odwołania przez Daniela i na streamach na innych jego kanałach na YT. Ciekawe czy tam też dostanie bany.
#danielmagical #patostreamy
  • 9
@Matti32: Akurat na prawie z pamięci się nie znam a paragrafów nie czytałem, ale po prostu wokalistce Margaret mogła się ta zbieżność nazw nie podobać i zaczęła wraz z partnerstwem działać.
Dla YouTube liczyło się to, że takie same nicki a kanał piosenkarki był szybciej założony, ma partnerstwo, dobrą opinię i wiele milionów wyswietleń. Więc kanał Magicala mogli potraktować jako "podróbkę" mimo, że nią nie był.
To tylko luźne przemyślenia i