Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem #gotowanie

Ziemniaki tradycyjnie ze śmietaną, surówka z białej kapusty (Biedronka) i mielone z solą i sporą ilością pieprzu oraz fajnej przyprawy do mięs Vegeta - taka czerwona z dużą ilością suszonych warzyw. Sól nie jest w niej na pierwszym miejscu w składzie. A Wy jak doprawiacie swoje kotlety?

P.S
Oczywiście reszta porcji czeka w garach ale chciałem jako tako zadbać o estetykę na talerzu. Poza tym nie chcę byście wzięli mnie za świniaka - ja tylko jem tyle świniak :)
Pobierz stanley___ - #gotujzwykopem #gotowanie

Ziemniaki tradycyjnie ze śmietaną, surówka ...
źródło: comment_fvMHo6iXOIDGUH9Lw2526AdaQSkwNs9R.jpg
  • 15
@stanley___: Prawie to samo było dziś, z tym że ryba, do pure zielona cebulka i zasmażana marchewka.
Mielone najczęściej: pieprz czarny i biały, majeranek, tymianek, cząber i pieprz ziołowy, papryka słodka wędzona (dałbym chili, ale byłby krzyk ;p). Do jajek (paniera) trochę posiekanego zielonego rozmarynu i zielonej lebiodki (jak jest sezon to orzechy laskowe pokruszone i podsmażone na maśle). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mielone najczęściej: pieprz czarny i biały, majeranek, tymianek, cząber i pieprz ziołowy, papryka słodka wędzona (dałbym chili, ale byłby krzyk ;p).


@TratatataBuuum: Muszę pokombinować z majerankiem. Papryka słodka wędzona - ostatnio pierwszy raz to wąchałem, myślałem że padne...
do mielonych obowiązkowo dużo natki pietruszki, cebula surowa, czasem podsmażone pieczarki albo surowa papryka.


@toodrunktofuck: Właśnie zastanawiałem się czy nie dać pietruchy ale że już zostały solidnie przyprawione to odpuściłem by nie przedobrzyć i posypałem zielonym ziemniaki. Następnym razem :)