Wpis z mikrobloga

Monika Olejnik masakruje Jacka Rostowskiego i 8 letnie rządy PO.

- "Wie Pani Pani redaktor my w porównaniu do rządów PiSu który ma w nosie praworządność to wykonywaliśmy wyroki Trybunału Konstytucyjnego.

-No wie Pan,jak Pan chce to mogłabym Panu pokazać całą listę wyroków TK których rząd Platformy nie respektował,na przykład kwota wolna od podatku.

-Ale to było co innego,myśmy przygotowali te pieniądze na później ale przegraliśmy wybory.

- Wie Pan tak to każdy sobie może mówić,ale to że żaden rząd od 28 lat nie chciał w żaden sposób wesprzeć osób niepełnosprawnych i potrzebujących to powinien być wstyd dla wszystkich polityków rządzących w III RP.

-Dziennikarzy również Pani Redaktor.

-Wie Pan no ja nie byłam ministrem finansów przez 6 lat.

#polityka #neuropa #4konserwy #olejnik #tvn24
Pobierz Kielek96 - Monika Olejnik masakruje Jacka Rostowskiego i 8 letnie rządy PO.

- "Wie...
źródło: comment_09POBfiXtn2bbg0LGtsymCUokhoEca7h.jpg
  • 23
@Pantokrator: https://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/korwin-mikke-o-gwaltach-kobiety-udaja-ze-stawiaja-opor-i-to-jest-normalne,430055.html
Mówimy o tym wywiadzie xD? Może go obejrzyj? Przecież tutaj jest całkiem spokojnie przez większość czasu, bym wręcz powiedział, że Olejnik odpuszcza tematy, które z innym politykiem by ciągnęła w #!$%@? ("zawsze się trochę gwałci"). Dopiero jak JKM zasugerował, że Olejnik ma jakąś tajemną wiedzę na temat Kiszczaka to się #!$%@?ła :).
@Yahoo_ może mi się Olejnik z tą pisiarą pomyliła, albo to było inne starcie. Tak czy siak nie mam wielkiej ochoty lecieć przez jej programy, by sobie doskonale przypomnieć, za co jej nie znoszę :p
@Kielek96: Co za totalni debile to plusują?

Większość wyroków TK ma określony okres derogacji danego przepisu i rząd może zareagować na 2 sposoby.
A) Nic nie robić a tym samym niekonstytucyjny przepis zgodnie z wyrokiem zostanie usunięty, albo
B) zmienić przepis w wykazanym przez TK okresie tak by spełniał on warunki konstytucyjności określone przez TK.

Przez 8 lat rządów PO nie było ani jednego wyroku, który by nie spełniał powyższych warunków.
@Herubin:

Co za totalni debile to plusują?


Może ci z "totalnych debili", którzy zrozumieli zamysł OPa:

Mój wpis tyczył się wyłącznie Moniki Olejnik która zaatakowała w ten sposób Rostowskiego


którego nie zrozumiałeś ty:

Jeśli tak to sorry ( ͡° ʖ̯ ͡°)


co chyba jest lepszym wyznacznikiem braków w rozumowaniu, niźli posiadanie szczególnej wiedzy w szczególnym temacie. Zwłaszcza, że Rostowski "broni się" jak zwykle, czyli jakby był na
@Nadwirus: Napisałem sobie skrót z ponad 30 minutowej rozmowy,ogólnie w niej Olejnik wypomniała różne grzechy platformy(ale nie tylko ) i moim zdaniem była w miarę obiektywna,nie sądziłem że ten wpis wywoła negatywne emocje u kogokolwiek,ale kolega @Herubin mnie przeprosił,ja te przeprosiny przyjmuje.