Wpis z mikrobloga

Monika Olejnik masakruje Jacka Rostowskiego i 8 letnie rządy PO.

- "Wie Pani Pani redaktor my w porównaniu do rządów PiSu który ma w nosie praworządność to wykonywaliśmy wyroki Trybunału Konstytucyjnego.

-No wie Pan,jak Pan chce to mogłabym Panu pokazać całą listę wyroków TK których rząd Platformy nie respektował,na przykład kwota wolna od podatku.

-Ale to było co innego,myśmy przygotowali te pieniądze na później ale przegraliśmy wybory.

- Wie Pan tak to każdy sobie może mówić,ale to że żaden rząd od 28 lat nie chciał w żaden sposób wesprzeć osób niepełnosprawnych i potrzebujących to powinien być wstyd dla wszystkich polityków rządzących w III RP.

-Dziennikarzy również Pani Redaktor.

-Wie Pan no ja nie byłam ministrem finansów przez 6 lat.

#polityka #neuropa #4konserwy #olejnik #tvn24
Pobierz Kielek96 - Monika Olejnik masakruje Jacka Rostowskiego i 8 letnie rządy PO.

- "Wie...
źródło: comment_09POBfiXtn2bbg0LGtsymCUokhoEca7h.jpg
  • 23
@Kielek96 TVN jest nieobiektywne i lewackie. A córka esbeka tym bardziej. Same kłamstwa i manipulacje ( ͡º ͜ʖ͡º) ( )

Piękne jest to obiektywnych mediach, że potrafią orać wszystkich niezależnie od władzy i poglądów.
@Yahoo_: Wybaczcie mi wykopki że nie na temat, ale do dziś z rozrzewnieniem wspominam poranne audycje w Trójce, gdzie dojeżdżano wszystkich po równo i jednocześnie rozmowy toczyły się z szacunkiem dla rozmówcy i słuchaczy. Kiedyś to było kurła (3 lata temu, tak dokładniej).