Wpis z mikrobloga

@Conscribo: nie powinno być tak po klefie? chłopie ty #!$%@? na dobrą sprawe nie wiesz co tam siedzi w środku a ty walisz to w ciągach, masz wymęczony organizm i wielce zdziwiony, że ci ise mózg przegrzał? chyba zaczynasz dopiero przygode z dragami co
@Darkejas: Weź nic nie mów, ja wczoraj jak waliłem ostatnią już na tamten wieczór połówkę to po 5 minutach urwał się film, potem jakiś fragment jak siedzę w pokoju z jakimiś #!$%@? obcymi ludźmi, kreśle im szczury a jak podaje blat to oni znikają. Potem znowu urwany film i budzę się o 7 na podłodze a w około rozsypany klef...( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Conscribo xDD to nic przy tym ale przypomniałem sobie że ostatnio w nocy po klefie widziałem za oknem jak drzewa się ruszają mocno i to jeszcze nic, ale z nieba padało po kilku sekundach coś dziwnego, takie coś jak śnieg tylko że chyba złote albo żółte XDDD

albo ten klefedronowy kotek, wiesz który, mam go na avku ustawionego w pewnej aplikacji, no i miałem bekę jak widziałem że do mnie mruga, uśmiecha
@Conscribo: ja kiedyś, jak nie spałem > 100h i waliłem dłuuugi ciąg zacząłem żyć we własnym świecie, zupełnie mi się jawa ze snem pomieszała i np zadzwoniłem do matki z płaczem, że nie chcę iść do Sztumu, prosiłem żeby coś z tym zrobiła xD