Wpis z mikrobloga

@xandra: XD.. nie no #!$%@?, nigdy bym się po tym gościu nie spodziewał, że może cykać takie fotki.. Druga sprawa że typ strasznie przestraszony.. Co zrobiłeś ? A ten milczy, zamiast powiedzieć byle co.. i jeszcze to proszę oddaj... jak w ogóle on mu zabrał ten telefon.
@xandra: "Filmu pokazałem tylko troszkę ponieważ w dalszych ujęciach było widać za dużo z pod spodenek i wgl ewidentnie zostały przekroczone wszelkie granice prywatności, przyzwoitości, smaku i wszystkiego co jest tylko możliwe, do tego emocje brały górę ale gdzieś tam trochę tej zimnej krwi zachowałem."
czyli przyznaje, że ubiór jest nieodpowiedni = jeżeli by się tak nie ubierała to by nie było żadnego zagrożenia ze strony stulej
@xandra:
<złapali jednego stuleja
adwajs komentujący
<HAHAHA TAKI WYGLĄD WSZYSTKICH WAS xDDDDDD

a jak ostatnio napisałem, że wszystkie różowe na wykopie to spasione knurzyce, bo jedna knurzyca wrzuciła swoje sadło na wgw, a druga twierdziła, że ~90kg to normalna waga dla kobiety, to dostałem #!$%@?, żeby nie wkładać wszystkich do jednego wora xDDDD

tacy z wykopków poważni sędziowie i bezstronne osoby, ale tylko do czasu jak coś im pasuje xD