Wpis z mikrobloga

No witam, byłem dziś kilka godzin u tych słynnych ludzi. Większość czasu spędziłem na zakupażu ubrań. Normictwo obiecało, że to wystarczy a wejdę w posiadanie różowej. Tak się jednak nie stało. Minąłem wiele femek, z jedną nawet musiałem gadać, bo była ekspedientką w Tommym Hilfigerze. Fajna, wysoka blondyneczka, co prawda nie mój gust, ale nawet mi się spodobała. Trochę z nią pośmieszkowałem, jej za to płacą, więc musiała to robić, ale głos mi lekko drżał, więc #rozowepaski zaraz napiszą, że jej nie zdobyłem, bo przecież mityczny charakter jest najważniejszy. Wszyscy jednak wiemy, że rozchodzi się o mordę. Zaprosiłbym ją na jakąś kawę po pracy, ale już się w życiu napajacowałem, teraz kolej różowych. Normiki twierdzą, że jeśli gadka się klei to różowa na pewno zagada. Gówno prawda, pytała się tylko czego potrzebuję do ubrania i czy pasuje. Stwierdzam więc po raz kolejny, iż wychodzenie do ludzi to #!$%@? oszustwo. Nie da wam to różowej. Z zakupów jestem prawie zadowolony, bo nie mieli butów w moim rozmiarze, nigdzie zresztą nie mają.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow #rozwojosobistyznormikami #tinder #ubierajsiezwykopem
  • 20
@DoDoLot: jak pajac to facet który potrafi w niesztampowy sposób poderwać dziewczynę, która mu się akurat bardzo spodobała to już mam takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki macie z tym problem, że dziewczyny preferują pierwszy krok ze strony faceta, ale dobry domowy obiad to pewnie każdy by przygarnął?

Po prostu niektórym pasują pewne schematy przypisane do roli męskiej/kobiecej.

No i po tym legendarnym zagadaniu jednak znajomość dalej
@DoDoLot: no to zgniją w samotności zapewne bo ludzie w większości dobierają się pod swoją atrakcyjność.

Poza tym zauważ, że:
1.dużo brzydkich ale bogatych bierze sobie ładne kobiety

2. W Polsce - przynajmniej w większych miastach, więcej widzę par gdzie kobieta jest ładniejsza.

3. Grube dziewczyny w wieku 20-25,przynajmniej na mojej uczelni to jest margines, może potem tyją jak jedzą dalej niezdrowo a metabolizm już nie ten

Więc rozumiem, że u
2. W Polsce - przynajmniej w większych miastach, więcej widzę par gdzie kobieta jest ładniejsza.

@ruok: XD

3. Grube dziewczyny w wieku 20-25,przynajmniej na mojej uczelni to jest margines, może potem tyją jak jedzą dalej niezdrowo a metabolizm już nie ten

@ruok: XD x2
@przegryw90: ehh, a koleżanka już się rozkręcała ¯\_(ツ)_/¯