Wpis z mikrobloga

@kaczor: przykład idzie z góry...
moje dzieciaki karate (13lvl), taniec(13 i 9lvl), rower(13 i 9 lvl), teraz na komunię kosz do ogrodu (9 lvl), ogród i spacery non stop ( deszcz dziecko traktuje jako karę, gdy się nie wyjdzie) (to 2 lvl)
konsola odpalana w zasadzie do imprez urodzinowych (Just Dance), i jak ktoś chory to Yoshi czy inna platforma w co-op
  • Odpowiedz
@kaczor: mój wpadł raz solidnie w pokrzywy, popłakał solidnie, a teraz już odważny, wie że będzie piekło 3 minuty i koniec. Super, że uodparniasz syna na ból i budujesz w chłopcu mężczyznę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kaczor: u mnie dzieciak albo adidasy ( bo lekkie) albo kalosze, bo wówczas nawet w deszczu może chodzić...
więc dzień zaczyna się od butli, później drugie śniadanie, nocnik i już na nim zakłada kalosze

  • Odpowiedz
@JusTQL: W-------a mnie te nadopiekuncze mamy. Mam dwóch synów. Jeden lat 2 i drugi lat 5. Ten drugi chodzi do przedszkola i jest normalnym dzieckiem. Nie za mądrym i nie za głupim, ot Kacperek. W ten piątek odbieram gowniaka z przedszkola, więc jestem punktualnie 15:45 pod drzwiami. O 16 dzieciaki kończą zajęcia, więc czekam. Ze mną czeka stado rodziców. Raczej mamusiek, które swoje s----------e życiowe próbują naprawić dzieckiem. Wiecie, takie dziunie z dyskotek narobily Brajankow i Dżesik, ich jedyna przygoda to murzynski beniz w mordzie oraz opalanie się z Sebkiem w Krynicy Morskiej. No nic. Stoję i zagaduje do mnie jedna Karyna.

- Brajan, umie już czytać i liczyć do stu.
- Mhm.
- A mój drugi synek, Natan, umie nawet mnożyć do sześćdziesięciu.
  • Odpowiedz
@kaczor: Chyba wiem gdzie robione było pierwsze zdjęcie :) Czy w miejscu tych krzaków pośrodku skrzyżowania trzech dróg stał kiedyś kiosk ruchu, a zaraz obok jest mostek na granicy dwóch jezior, gdzie jedno z nich ma w nazwie "Staw"? :)
  • Odpowiedz
@kaczor: A czy dobrze kojarzyłem miejsce tego kiosku? Pamiętam, że jakieś 7-9 lat temu go zobaczyłem jak już zardzewiały stał w krzakach. 2 lata temu już go nie znalazłem. Mieszkasz tam na tyle długo, aby wiedzieć coś o nim, np. do kiedy funkcjonował?
  • Odpowiedz