Wpis z mikrobloga

nie przyszedł a już potrafi mnie ściągnąć z #praca ...ciekawe co będzie potem...Życzcie szczęścia bo stres rośnie z każdą minutą. Amen


@carbonara: jaki jest sens małych samochodów? Samochody duże sa wygodniejsze, bardziej pakowne, lepiej się nimi podróżuje, są bezpieczniejsze.
@eshape55: nie mowilem o eksploatacji bo sie na tym kompletnie nie znam, tylko ogolnie o konstrukcji, moze i automat jest bardziej oplacalny na dluzsza mete (chociaz pewnie to zalezy od konkretnych przypadkow modeli, bo zapewna sa i takie i takie)
@audiokoks: przeciez to wiadomo, ze zalezy co sie zepsuje, chodzilo mi o to, ze manuale sa na tyle popularne, ze na pewno wplywa to na dostepnosc czesci (oraz byc moze
nie mam nikogo wsrod znajomych kto jezdzi w automacie (27 lvl here)


@progressive: Bo auta z automatem są droższe, to raz. Dwa, utarło się przekonanie, że posiadając skrzynię manualną "ma sie kontrolę nad pojazdem". Na szczęście w przypadku nowych samochodów jest tendencja na skrzynie automatyczne, przez co manualne są montowane tylko do najtańszych gównosamochodów, żeby jak nabardziej obniżyć koszt produkcji. Poza tym, odkąd zaczeli montować w skrzyniach manualnych koło dwumasowe (