Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liberte: nie przejmuj się opinią wykopków bo tutaj cokolwiek ponad zestaw spodnie sztruksowe i tshirt jest pedalskie, a u kobiet wszystko poza sukienką i długimi włosami jest obrzydliwe xD
pamiętaj tylko, że przy tatuażu kasa przekłada się na jakość i żeby to było fajne musisz w to włożyć mniej więcej samochód z salonu ;)
  • Odpowiedz
@neoandrew: to jest coś pięknego, dzięki że to znalazłeś, jak ona się nazywa bo nie mogłam nigdzie jej imienia wyszukać, a co do tych którzy mi zaczęli spamować tutaj i na pm o narkomani k----------e etc, brak mi słów, wykop jako enklawa wolnomyślicieli XD 800 plusów pod komentarzem pewnej dziewczyny wyżej pokazuje jacy ludzie w większości naprawdę tutaj przebywają ( ͡° ʖ̯ ͡°) wolnościowcy enklawa moralna
  • Odpowiedz
  • 0
@Liberte dopóki Ty sie czujesz z tym dobrze to jest super, nikogo nie powinno to obchodzić bo tylko Ty decydujesz o swoim wyglądzie. Nie znosze piercingu na twarzy np. ale całe ciało w tatuażach bardzo spoko. Są gusta i guściki ;)
  • Odpowiedz
@Liberte: Jak widzę kogoś tak mocno wytatuowanego to się zastanawiam tylko po co? Jeszcze o ile jakiś jeden czy 2 tatuaże rozumiem (chociaż jestem przeciwny, ale to już inna bajka) to pokrywanie całego ciała tatuażami uważam za próbę zdobycia agencji.
  • Odpowiedz
@SpacePotato:Jest coś złego w pracy nad atrakcyjnością szczególnie dla wąskiej grupy odbiorców jak komentarze wyżej pokazały? wszyscy to robią ale w mniej ,,inwazyjny,, sposób, każdy lubi podobać się sobie i innym i to jest zupełnie oczywiste i normalne, a ja po prostu lubię robić i mieć tatuaże.
  • Odpowiedz