Wpis z mikrobloga

@bzam: @kwmaster: no właśnie siadłem na pierwszym sezonie i już nie ruszyłem dalej bo straszne głupotki tam są.
A jak gdzieś oglądałem jakiś serial z tej samej stacji i zobaczyłem reklamę Gotham i młodego zamaskowanego Wayne' a na budynku to jebnąłem ze śmiechu i nie żałuję, że przestałem xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bzam: ja go lubię i oglądam na bieżąco, chociaż nie mogę powiedzieć, że jest dobry. nie wiem jak to wytłumaczyć. fajny pomysł na setting świata przedstawionego. gotyckie miasto, samochody z lat 70, komórki Motorole rozkładane, taki oryginalny miks. czasami serial zakrwawa o śmieszność, ale bardzo mi się podoba kreacja pingwina. mały Bruce na początku też ok, potem coraz #!$%@? :p
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MorDrakka: pierwsze odcinki to nie ma się do czego przyczepić, przecież taki mały dzieciaczek, w dodatku nie wszystko kręciło się wokół niego. potem zrobilo się #!$%@?, bo był nadal za młody żeby odgrywać jakaś znaczącą rolę w serialu, jednak musiał brać udział w różnych wątkach i to było słabe. no i strasznie brzydko dorasta xD
@bzam: tak, jak lubisz seriale "komiksowe" dotyczace superbohaterow to warto. Ciekawe postacie przeciwnikow i pokazana ich geneza.

Serial zaczyna sie od morderstwa rodzicow Bruca Wayna i akcja rozgrywa sie od tego momentu przez kilka lat, w ciagu kilku(jak narazie 4) sezonow.
@Jurigag: Ja jestem fanem spójnej fabuły, a nie monster of The week dlatego nie przepadam za pierwszym sezonem. Drugi i czwarty moim zdaniem były najlepsze,ale wiadomo każdy sezon ma swoje głupotki.
@bzam: najmroczniejszym ze wszystkich sezonow to 2 - Wysyp ogromnej masy villianow. 1 jest okej ale skupia sie na samym miescie gotham i walki o wladze. 3 i 4 to juz smietanka najwiekszych zlonczyncow gotham i gigantycznej puli easter eggow zapowiadajacych pojawienie sie batmana
@dawidczeta: najmroczeniejszym i najglupszym zapomniałeś dodać :D tamten sezon był najgorszy imho, właśnie pierwszy był najlepszy bo jak sama nazwa serialu gotham mówi, skupiało się na mieście gotham i życiu bohaterów w nim, bruce był tylko jedną postacią z wielu, a w kolejnych sezonach coraz bardziej serial skupia się wokół niego, powinni zmienić tytuł z Gotham na Young Batman xD