Wpis z mikrobloga

Polecam ogarnac sobie kanal Hamzhamowni na jutube. Ostatnio dodal odcinek jak powinien wygladac prawidlowy plank, a ten ze zdjecia taki na pewno nie jest.
@PaNaTypa ja dla przykładu mam suchą klatę, nie pakuję i nie mam mięśni a planka zrobię przez dwie minuty bez większej szkody na zdrowiu, zakwasów i potu na czole.
@ChoNoTu: Powiem Ci Mirku, że już mija 3 rok odkąd rzuciłem taekwondo i brakuje mi tego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może po wakacjach też się skuszę na kick boxing, żeby znowu trochę pokopać.
Dobrze, że tu trafiłem. Jak robię plank to zaczynam się trząść. Nie tak troszkę, tylko tak jakbym był wibratorem. Nie mam problemu z bólem tylko w pewnym momencie mam wrażenie, że jestem opętany. Ktoś mi coś poradzi? Może brzuch jest słabszy od rąk i dlatego taki efekt?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Salieri_: O tototo. Ludzie robią plank 'po swojemu', gdzie jedyne co czują to ból w lędźwi i chwalą się ile to nie wytrzymają..

Podobnie z robieniem bicepsa zarzucając ciężar plecami czy 'podskakiwaniem' podczas podciągania. Ale takim nie przetłumaczysz, bo dla nich liczy się tylko wincyyyyyj powtórzeń, żeby się chwalić w towarzystwie.

A potem się zastanawiają, że chyba osiągnęli już swój maks genetyczny, bo siły nie przybywa XDDDD