Wpis z mikrobloga

#bulkpowders dzień w dzień dostaje od was te same wiadomości "revolt #!$%@? to juz?!". No to informuje, że właśnie wystartowała bardzo dobra wyprzedaż i jest to najlepszy moment na robienie zapasów.

Pamiętajcie o wykopowym kodzie na cebulę!

Warto kupic wpc/wpi, maslo orzechowe (dawno nie bylo tak tanie), batoniki bialkowe ( @xbum sa te nowe na wyprzedazy!), biltongi.
Dla odwaznych https://www.bulkpowders.pl/maslo-orzechowe-mince-pie.html ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo jedna z osob plusujacych wpis dostanie kod na 50zl do wydania w sklepie ( ͡º ͜ʖ͡º) Udzial moga wziac tylko osoby aktywne pod tagiem #mikrokoksy

Koniec konkursu o 20;00 jutro

#mikrokoksydeals
Re-volt - #bulkpowders dzień w dzień dostaje od was te same wiadomości "revolt #!$%@?...

źródło: comment_aNa5gsESAz7zjcl5jSUhxO2OTVsaVSuy.jpg

Pobierz
  • 62
@Re-volt: 5-10 minut blenderem ev. max 3-4 minuty na alokacje do innego pojemnika.
Ja sobie robie duzo takich rzeczy, nastawiam sobie serial albo cos innego kiedy gotuje, robie takie #!$%@?.
Bo nie oszukujmy sie zrobienie wlasnego masla nie wymaga mozgu nawet
Prażone orzechy ziemne, owoce (sułtanki, porzeczki, rodzynki), jabłko, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, kandyzowana skórka owocowa, tłuszcz roślinny, mieszanka przypraw, substancja konserwująca (kwas octowy), olej kokosowy, organiczna sól morska.

@Re-volt: to juz lepiej nutelle #!$%@?, albo najtanszy krem czoekoladopodobny / orzechopodobny z biedry
@Re-volt: jeśli ktoś się zastanawia nad masłem migdałowym to szczerze polecam, jest przepyszne (winię je za swoje ulaństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)) , a obecna cena jest naprawdę bdb.

volt a powiedz czy to białko czeko-miód to naprawdę taka rewelacja, dla przykładu czeko-karmel jest niezjadliwe dla mnie. :/ czeko-ciastko i czeko-orzech za to cudne.