Wpis z mikrobloga

Mirki testuje sobie net z Plusha i w sumie za 5 zł mam 5 GB neta, ale na start 6 GB za free + darmowe rozmowy i smsy do wszystkich + stacjonarne i po wyczerpaniu pakietu prędkość spada teoretycznie do 32kb, ale mi nadal na speedtescie 0,5Mb pokazuje i ściąga się jakiś słabo seedowany torrent na prędkości 223kb/s. Jest coś piękniejszego obecnie na rynku?
#plush #internetmobilny #kiciochpyta
  • 5
@Specjalista_Plus: predkosc już spadła :/ poprostu miałem jeszcze jakieś resztki pakietu. Tylko internet. A usługi mam aktywne wszystkie standardowe na poczatku + rok ważności konta.
Po wyczerpaniu pakietu 5gb nie mogę aktywować kolejnego?
@basi46:
Możesz aktywować kolejne 5 GB, ale najpierw należy je wyłączyć, wpisując * 136 * 00 * 0 9# , następnie uruchom go ponownie, wysyłając SMS o treści: Pakiet pod nr 80025. Proponuję jednak włączyć promocję za doładowania, kodem * 136 * 11 * 0 1#. Po doładowaniu otrzymujesz pakiet Internetowy. Tak to wygląda:
● 5 zł - 9,99 zł - 100 MB + FB
● 10 zł - 19,99 zł
@Specjalista_Plus: myślę że jest włączona domyślnie, bo po doładowaniu dostałem 100mb.
Swoją drogą macie chyba najlepszą ofertę, przy doładowaniu za 50 zł 50GB + 50Gb z pakietów, więc wychodzi 50 groszy za GB. Co najlepsze Play, w którym do tej pory byłem za 5 zł daje 700mb pakietu xD, dopiero za 20 zł jest... 6GB xD

Jest tu specjalista z #play ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)