Wpis z mikrobloga

@CeZ_: Oni korzystali z tego programu rosyjskiego do potwierdzania mobilnego, ruski się dowiedzieli co mają na kontach, no i stało się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kellyxx: to by już pewnie było sporo wątków na reddicie o tym, bo jak by zaczęli okradać konta to wszystkie jednocześnie (no chyba że coś jest na reddicie, ale nie widziałem)
  • Odpowiedz
@CeZ_: Bardziej prawdopodobne to niz teza Isamu ze steam mu usunal skiny ;) Steam nie usuwa skinow, jedynie naklada trade bany, czasami takie shadow trade bany ktore nie wyswietlaja sie w profilu (przeznaczone dla ruletek i osob powiazanych). Isamu nie potrafi nawet wejsc w historie ofert zeby sprawdzic kto go okradl, zamiast tego wymysla magiczne znikniecie skinow ;)
  • Odpowiedz
@CeZ_: Ale że Isamu same skiny znikły? Coś mi się tu nie zgadza. Powinno być chociaż jakieś info od supportu.

Aż poszukałem w jakiś jego filmikach by zobaczyć, czy chwalił się super apką na kompa z steam guardem i znalazłem takie coś z sierpnia 2017, gdzie nawet nie łapie za telefon by zaakceptować wymianę:
donOGR - @CeZ_: Ale że Isamu same skiny znikły? Coś mi się tu nie zgadza. Powinno być...
  • Odpowiedz
@CeZ_: gardze tymi leszczami. Okradali dzieciaki z tą ich śmieszną ruletką i reklamami innych śmiesznych ruletek. Dużo osób pewnie zaraz zakrzyczy się że jak to tak możesz piać. Od tylu lat trwa ta hagemonia, że większość się przyzwyczaiła do tego typu praktyk, a strony bez licencji i żadnego nadzoru jak streamer zareklamuje to na pewno są 100% legit. I w sumie moje zainteresowanie tym tematem spocznie na napisaniu tegoż komentarza. (
  • Odpowiedz
@GlobalEliteShop: Przyjacielu, czy sprzedawanie = reklama? Czy robie filmu ULTRA MEGA WYGRANA 12 KARAMBITOW a w srodku filmik pokrojony z kilku dni z kodem polecajacym na ktory wytargowalo sie 5% od depozytu potencjalnego odbiorcy to to samo? Nigdy takich prakyk nie czynilem, a to ze sa osoby ktore graja czynnie na takowych ruletkach to dlaczego nie mam takowego elementu wykorzystac do sprzedazy? Mozna to tez rozumiec poprzez latwiejszy sposob nabycia takowego
  • Odpowiedz
@emp3: Chodzi o to ze nazywasz te ruletki niewiarygodnymi, a sam sprzedawales tam coinsy. Czyli swiadomie sprzedawales coinsy na niepewne strony? :>
Bo my np sprzedajemy coinsy tylko na strony co do ktorych mamy pewnosc ze sa wiarygodne i wyplacalne.
  • Odpowiedz
@GlobalEliteShop: No raczej tak jest i tego sie trzymalem. Ale konsekwencja sprzedawania coinsow jest w duzym stopniu reklama takich leszczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni o 0,01s szybciej pojda do piekla od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz