Wpis z mikrobloga

#motocykle #motomirko #zlotmotomirko

Dla wszystkich obecnych na zlocie motomirko w Bocheńcu będzie to bardzo smutna wiadomość, w dniu wczorajszym koledzy @FLAqMastah i @brick jadąc drogą 44 , uczestniczyli w wypadku z ciężarówką , niestety @FLAqMastah zmarł w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu, @brick został przetransportowany do szpitala śmigłowcem. Jego życiu na szczęście nie grozi niebezpieczeństwo. Wyprzedzając durne komentarze , nie zapierdzielali, tir nie dostosował prędkości i naczepa na zakręcie wyprzedziła ciągnik, chłopaki nie mieli gdzie uciekać. Wierzących proszę o #mirkomodlitwa , resztę o chwilę zadumy, odszedł od nas wartościowy członek społeczności. Pamiętam że na zlocie robiłem przymiarki do jego Versysa i do DL-a , i po tym zakupiłem właśnie DL-a...
Opis zdarzenia
  • 42
@Kick_Ass:

Na łuku drogi, na przeciwległym pasie, jechały dwie ciężarówki z cysternami na ukraińskich rejestracjach.


te ukraińskie, litewskie, łotewskie i estońskie ciężarówki (a raczej ich kierowcy) to jest jakiś dramat
należało by ich wszystkich od razu na granicy zawracać za sam paszport
sam miałem kilka groźnych zdarzeń z takimi a jeżdżę wcale nie tak dużo
tir nie dostosował prędkości i naczepa na zakręcie wyprzedziła ciągnik


@Kick_Ass: A w artykule:

Policja ustala, czy doszło do kolizji jednej z ciężarówek z motocyklistami. Na miejsce wezwano prokuratora. Do czasu zabezpieczenia dowodów wypadku zatrzymano kierowców samochodów ciężarowych jako świadków zdarzenia.


Masz jeszcze inne info o tym wypadku lub przebiegu tego wypadku?