Wpis z mikrobloga

@r__k: no nie wiem, patrząc po mieście to niektóre dziewczyny przekonują, że można :D Z resztą z badań wynika, że noszenie stanika przyspiesza obwisanie piersi wraz z wiekiem.
Ja się przejmuję przykładowo, jest to rzecz której nie powinno być widać.


@sha606: aż trudno mi uwierzyć w to, że jesteś kobietą i tak myślisz ;)
@Sajner: jakoś nigdy nie widziałam wiarygodnych badań, które by to potwierdzały.
I nie można, bo to fizycznie boli, kiedy piersi podskakują, na dłuższą metę boli też kręgosłup.

Chyba że piersi są sztuczne, wtedy jest łatwiej :)
@r__k:

Rouillon found that women who never wore bras had nipples on average seven millimeters higher in relation to their shoulders each year than regular bra users.


http://www.medicalnewstoday.com/articles/259073.php

Biustonosze to nowoczesny wynalazek z kilkumilionowej historii człowieka, a obecnie dziewczyny zakładają staniki od małego, to nie są już przyzwyczajone do jego nie noszenia. Spotykałem się też z opiniami kobiet, które nigdy nie noszą biustonoszy, że w nich czują się dużo gorzej.
Także
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sajner: @araneo: chłopaki, nadal mówię o dużych rozmiarach - małe jak najbardziej można "puścić luzem" czy zakładać na nie tego typu wynalazki.
A badania na grupie 320 kobiet, w których nie widzę konkretnego podziału na rozmiary właśnie, to kpina z nauki.
Pragnę zauważyć, że nie tylko grubaski mają duże cycki, piersi składają się z różnego rodzaju tkanek (indywidualne predyspozycje), co oczywiście również nie było uwzględnione w badaniach.
@r__k: still obstaje przy tych badaniach i tym, że problem dotyczy kobiet z coraz to większymi biustami. Oczywiście, że najlepiej byłoby przeprowadzić badania na większej grupie, albo na blizniaczkach jednojajowych, gdzie jedna by nosiła stanik a druga nie, ale nie spodziewam się większje różnicy w wynikach niż w ww. badaniach.
@oszty: wiedziałem, że zaraz jedna czy druga wyskoczy z tym nędznym argumentem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sajner - @r__k: still obstaje przy tych badaniach i tym, że problem dotyczy kobiet z ...

źródło: comment_4dGnakkEAMFCKRZe7s0JdJmCXuzHfIaC.jpg

Pobierz
@Sajner: generalnie takie badanie jest zupełnie niewiarygodne, więc nie rozumiem czemu przy nim obstajesz. przecież to wręcz przeciw nauce...

Dodatkowo doczytałam, że nikt nies prawdzal, jak te kobiety mają dobrane staniki, a wiec tak:
1) nie ma podziału na rozmiary piersi
2) nie ma podziału według tkanki, z jakiej piersi są zbudowane
3) nikt nie sprawdził, w jakim staniku badane dziewczyny chodzą na co dzień (według różnych szacunków 80% kobiet ma
@r__k:

Rouillon says he needs to recruit a much larger sample of women, and to conduct further research on the subject.

Also this Rouillon warns that some women should not throw their bras away immediately. He is not making broad statements and is warning people to be careful how they apply his initial findings.


Ja nie przeczę, że takie badania z wiekszą grupą badawczą są potrzebne, biorąc pod uwagę m.in. wymienione