Wpis z mikrobloga

@cojaturobietezzajety: @0macias0: Dla autostopowicza eski i autostrady to wbrew pozorom nie są dobre drogi. Nie ma gdzie się zatrzymać, gdzie stanąć, a jak wysiądziesz w złym miejscu to możesz być w dupie, bo nie masz jak zmienić kierunku jazdy.
Stare drogi wojewódzkie z przystankami autobusowymi, wsiami i miasteczkami są najlepsze.

@Pawelvk: Pierwszy raz jedziesz autostopem? Wybierz się koniecznie za granicę najlepiej we dwie osoby, bo tak fajniej. Ja byłem
@aanndrzej: z kato do Albanii doleciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatni kawałek przez fragment Chorwacji i BIH (chyba) to było wariactwo i melo w kamperze jakiejś albańskiej pisarki z mężem Holendrem/Belgiem wypchanym zachodnimi dobrami - #!$%@? rtv, agd, jebutna plazma, rowery a pod nogami nawet małe kurczaki sobie biegały co wiozła "dla rodziny". Cały kamper #!$%@?, łącznie z kierowcą, brak wystarczającej ilości miejsc siedzących, miałem spine na
@Pawelvk: super sprawa, powodzenia! usmiechaj sie jak najwiecej bo wygladasz na x2 sympatycznego i chetniej cie beda brali na stopa. morda jak polak tylko ich zniecheci.
wiekszosc ma zeby leczone tylko w podstawowce, krzywe, wiec dlatego sie nie usmiecha bo wstyd. czesci ludzi nie stac, czesci to nie przeszkadza. ale jest to twoj atut na stopie bo laski/niekuce maja lepiej.