Wpis z mikrobloga

#warszawa #nieruchomosci

Jest jakaś fajna mapka inwestycji itp?

Sprawa wyglada tak, ze szukam mieszkania w okolicy metra (najlepiej M2) z dobrym dojazdem na nowy świat i Powiśle. Nowe budownictwo (w miarę) i raczej rynek pierwotny. Kompetnie nie wiem jak tego szukać. W grę wchodzi dojazd samochodem albo właśnie metrem. Jak nie przy metrze to dobrze komunikacyjnie z Powiślem. Obecnie mieszkam na Białołęce i rano dojazd samochodem to Ok 35 minut więc i tak b.dobrze jeśli chodzi o odległość. Chciałbym się zmieścić w 10-15 minutach metrem/samochodem.

3pokoje +-60m2

Kupno nie wynajem.

Ktoś ma jakieś pomysły? Myślałem nad portem praskim, ale tam ceny jak w kamienicy w centrum czy na Powiślu.
  • 9
@50HerbatGreya: na Tarcho nie ma stacji w planach do 2035 roku :/ W sumie to teraz mieszkam na Tarcho i dojazd to Tramwaj+M1+M2. Wolałbym coś gdzie wsiadam i jestem za 10-15 minut max. Bemowo odpada, strasznie daleko. Celuje w starą Pragę niedaleko metra dworzec wileński
@WujekRada: Ale możesz popatrzeć, bo w tej okolicy pooddawali sporo w przeciągu ostatnich lat i te mieszkania są z powrotem na rynku. Cena nie przeraża aż tak jak w Porcie, czy w okolicach Okrzei, a z dojazdami do centrum jest zajebiście, a za rok oddają te nowe stacje i będzie jeszcze drożej ( ͡° ʖ̯ ͡°)