Wpis z mikrobloga

w goroncych pojawił sie wpis kolejnego "znawcy" motoryzacji propagującego tezę, że drogie samochody nie mają prawa być zasilane gazem LPG. Takie osoby (zazwyczaj niemające jeszcze za sobą egzaminu gimnazjalnego, a ich jedyne doświadczenia z samochodami zamykają się w klamerkach dwóch czy trzech razy gdy wujek Bogdan dał im usiąść za fajerą ale oczywiście tylko "dla bezpieczeństwa" na jego kolanach xD)Zazwyczaj argumentują to stwierdzeniem, że jezeli wlasciciela stać na drogie auto to powinien on je zalewać jak najdroższym paliwkiem bo inaczej to wstyd.

Prawda jest taka, że w Missouri gdzie paliwo LPG staje się coraz popularniejsze, można zobaczyć już reklamy zakładów montujących gaz, a amerykańscy mechanicy nie mogą przestać gadać o tym jak LPG może zrewolucjonizować rynek paliwowy w USA.

Prawda jest taka że większość Ameryki jezdziłaby na LPG gdyby tylko miała taką opcję, bo dla typowego jankesa 50-70c za litr benzyny to bardzo drogo. #motoryzacja #samochody #ciekawostki #usa
Pobierz PomidorovaLova - w goroncych pojawił sie wpis kolejnego "znawcy" motoryzacji propaguj...
źródło: comment_ftJ1s7DmWxO0dvRpVLDkklR94bEiL7i9.jpg
  • 116
@Prokrastynant: a faktycznie, miało iść do @mulak , mała pomyłeczka :).

Czy ja gdzieś wyznaję jakąś ideologię ? to raczej miłośnicy LPG wyznają ideologię oszczędności za wszelką cenę, ja poruszam się autem w stanie, w jakim wyjechało z fabryki.
@Student_AWAS normalny człowiek to ma w dupie kto na czym jeździ. Wydaje mi się, że przeciwnicy gazu dorabiają jeżdżącym na gazie większą ideologię wyjadania sobie spod dupy w ramach oszczędności niż faktyczne pobudki jego założenia. Dwa inne samochody którymi rzadziej jeżdżę są bez gazu bo mi w nich gaz nie pasuje i pewnie byłyby trudności z założeniem. Jednak do prostego samochodu służącego jako narzędzie do przemieszczania się nie widzę powodu by gazu
@romek898: Dlaczego wszystkich - przykro mi, ale gościu z dziarami na rękach nie budzi mojego zaufania (sympatii też zresztą nie). Ci którzy znają swoją wartość nie potrzebują takich prymitywnych metod by się odróżnić, czy podkreślić swoją indywidualność (no bo robiący dziary myślą, że się będą odróżniać in plus od reszty plebsu xD xD ). Przykro mi, jeżeli bierzesz się za nagrywanie materiałów i udostępniasz to publicznie to licz się z krytyką