Wpis z mikrobloga

@pk347: Nie jestem rzecznikiem, nie głosuję i nie będę głosował na pis. "ty nie masz rozumiec, tylko odpowiadac na pytania." Twoja kultura. Wkurza mnie takie chamskie kłamanie w imię #!$%@? idei. Po prostu to jest żałosne...
Nie jestem rzecznikiem, nie głosuję i nie będę głosował na pis. "ty nie masz rozumiec, tylko odpowiadac na pytania." Twoja kultura. Wkurza mnie takie chamskie kłamanie w imię #!$%@? idei. Po prostu to jest żałosne...


@Puter: dobra ale z tym głosowaniem to średnio ci wierzą wszyscy.

Albo na nich głosujesz, albo jesteś sympatykiem, albo pracujesz. #!$%@? mało kto tutaj zajadlej ich broni niż ty. Faktycznie nie sympatyk, tylko rzecznik :)
@iAmTS: Nie głosuje, nie pracuję, nienawidzę socjalistów wszystkich, takich ja ty też, a jeszcze bardziej waszej chamskiej propagandy. Gardzę waszymi miernymi kłamstwami w imię socjalizmu, to jest powód. W imię wprowadzenia ponownego PRL( znam te durne teksty-za komuny wszyscy skorzystali, nie było źle ludzie chcieli socjalizmu itp.) Powinniście się leczyć, zwłaszcza że z wami nie ma merytorycznej dyskusji. Propaganda rodem z ZSRR, naciąganie faktów, kłamstwa itp.