Wpis z mikrobloga

@corrino: raczej chodziło mi o to, że kobiety jednak kierują się emocjami a nie logiką. Przez, co wierzą w różne gusła, bogi i inne pierogi, oraz w komunizm jak sam napisałeś (pomijając wszelką logikę), jak to już kiedyś uwypukliła, w swoich wypowiedziach Ayn Rand.

P.S. "Czego pragną kobiety?
....
...
...
Więcej."
djzidane - @corrino: raczej chodziło mi o to, że kobiety jednak kierują się emocjami ...
  • Odpowiedz
@djzidane:

raczej chodziło mi o to, że kobiety jednak kierują się emocjami a nie logiką.


Myślę, że wszyscy jesteśmy istotami emocjonalnymi. Spotykałem już różne persony w życiu, nielogicznego informatyka płaczka, zdecydowaną i bardzo logiczną panią administrator budynku z wielką wiedzą. I tak można wymieniać - szufladkowanie jest dla nas wygodne, ale w sumie to raczej krzywdzące i nie pomaga poprawić komunikacji.

Myślę, że po prostu NIEKTÓRE kobiety wykorzystują to, że
  • Odpowiedz
@Adel87: > You are not makeing sense .. because i make sense, You not make sense...
- Solipsyzm kobiecy w czystej postaci, to ja mam racje, bo mam, ty jej nie masz (logiką tego nie nazwiesz). Dlatego często powtarzam, nie kłuć się z kobietą, bo z nią nigdy nie wygrasz.
  • Odpowiedz
@djzidane: To akurat fakt. Można sobie bardzo popsuć tym życie. Myślę, że wiele osób nie rozumie tego - szczególnie za młodu i przez to sporo traci. Niestety nie wszyscy jesteśmy logiczni i nie wszyscy przejmują się rzeczowymi argumentami. To się tyczy w mojej ocenie obu stron. Tylko u nas jest czasami mniej niedorzeczne.
  • Odpowiedz