Wpis z mikrobloga

#mirabelkipolecajo #rozowepaski #fitness #kosmetyki

zawsze mi się wydawało, że nie da się pozbyć cellulitu z ud i tyłka, że to genetyczne, że nawet szczupłe dziewczyny go mają blablabla, więc nic z tym nie robiłam, ale odkąd ćwiczę regularnie od kilku miesięcy, robię peelingi czarnym mydłem Nacomi i rękawicą kessą to mój tyłek w końcu nie wygląda jakbym miała 80 lat, teraz to może tak z 40, więc nie jest źle, a myślę, że może być jeszcze lepiej XD także polecam, jest dla nas nadzieja.
  • 27
@kwasnydeszcz: hohoh to zacznij robić peelingi kawą ( ͡° ͜ʖ ͡°) u mnie przed sezonem letnim wystarczą z 4 + pić dużo wody żeby nie było wstydu ubrać spodenek jak się pilnuje to w ogóle jest cud i miód. Fajny balsam ma tołpa - drenaż limfatyczny (mnie uczulił bo parabeny no i składowo idealny nie jest, więc już nie kupuję, ale może nie zwracasz na to takiej
@kwasnydeszcz: aaa i obczaj szczotkowanie na sucho przed nałożeniem balsamu - jedziesz od kostek w górę kulistymi ruchami, prysznic i balsam. Pięknie się wszystko wchłania, skóra się ujędrnia bo pobudzasz krążenie i zmniejsza się problem z wrastającymi włosami, jeśli ktoś ma