Wpis z mikrobloga

#mirabelkipolecajo #rozowepaski #fitness #kosmetyki

zawsze mi się wydawało, że nie da się pozbyć cellulitu z ud i tyłka, że to genetyczne, że nawet szczupłe dziewczyny go mają blablabla, więc nic z tym nie robiłam, ale odkąd ćwiczę regularnie od kilku miesięcy, robię peelingi czarnym mydłem Nacomi i rękawicą kessą to mój tyłek w końcu nie wygląda jakbym miała 80 lat, teraz to może tak z 40, więc nie jest źle, a myślę, że może być jeszcze lepiej XD także polecam, jest dla nas nadzieja.
  • 27
  • Odpowiedz
@ProResHq: tak o tym. No właśnie napisałam, że przy stosowaniu efekt rajstopek, ale mija jak się odstawia - z kilku powodów go już nie kupię, ten jest jednym z nich
Najlepiej na uda sobie chwaliłam miks - zwiększona aktywność fizyczna, picie wody, masaż szczotką na sucho + raz na jakiś czas peeling kawowy i masaż olejem makadamia. Ale mi się teraz nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@kwasnydeszcz mydło nacomi jest bardzo mocno zasadowe i nie powinno się go zbyt często używać:) ale to prawda, jest cudowne. Używam do buzi raz w tygodniu + intensywnie nawilżam i zluszczam kwasem... i zwalczyłam trądzik w ten sposób :3 po tylu latach! Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
@anissyrebokka: Redukcja od 3 tygodni, ćwiczenia siłowe póki co jako FBW (4x tydzień), raz w tygodniu ćwiczenia grupowe, czaaasem biegam. Czysta dieta z podwyższonym białkiem I kurcze, nie wiem czy sobie wmawiam, ale mam wrażenie, że ten dziad się zmniejszył. Sprawdzałam pod każdym możliwym światłem, bo mam duże lustro pionowe przenośne :D. Szkoda tylko, że waga stoi, bo zszedł tylko 1 kg i dalej nic, a więcej kcal nie utnę. No
  • Odpowiedz