Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie dręczy fakt, że jestem zupełnie nieogarnięta zawodowo. Kończy mi się staż w szkole (administracja) za 1800 netto i martwię się, że kompletnie nie wiem co dalej.
Mam dużo entuzjazmu i ogólnie lubię mieć coś do roboty, łatwo przychodzi mi uczenie się języków, jestem dobrze zorganizowana, ale nie lubię oficjalnych kontaków i obsługi klienta. Wszelki marketing jest mi wstrętny.
Myślałam o byciu przewodnikiem turystycznym czy coś w tym rodzaju.
#corobic
#zalesie
#kiciochpyta
#pracbaza
  • 10
  • Odpowiedz
Myślałam o byciu przewodnikiem turystycznym czy coś w tym rodzaju.


@Lena93: przecież właśnie sobie odpowiedziałaś. Do tego napisałaś o łatwości w uczeniu języków , w czym problem?
  • Odpowiedz
@LordKitaK_UL: mozna, uwierz ze tez tego w sobie nie lubię. Czytam wpisy ludzi ktorzy pisza ze zarabiaja ilestam k i mysle sobie "jak zdobyc prace, a nie jakąkolwiek robotę?". Jeszcze nie znalazłam odpowiedzi
  • Odpowiedz
  • 0
@Lena93 ja mam to samo. Nie wiem kim chciałbym w życiu zostać a ambicji u mnie zero, null. Moje doświadczenie zawodowe to mcdonald's i magazyny xd uczyłem się chwilę grafiki i chyba muszę do tego wrócić i złapie jakąś #!$%@? pracę grafika za 1800 zł xd
Inni ludzie są ambitni, jak są młodzi to chce im się zdawać maturę, iść na studia i takie tam. A mi się nie chciało nigdy
  • Odpowiedz