Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to dobry pomysł, wbić na OMEGLE, ustawić region USA i znaleźć jakiegoś różowego paska, później się z nim ożenić i wyjechać do #usa ?
Znam dobrze angielski, zarabiam 7k miesięcznie w średnim co do wielkości mieście.
Nie mam tu na myśli poznania różowego, ożenić się a później zerwać tylko dlatego żeby mieszkać w #usa chodzi mi bardziej o poznanie jakiejś dziewczyny, bo mam 24 lata i jeszcze żadnej nie miałem no może jedną ale jak się okazało bolca sobie znalazła na boku, zdaję sobie sprawę że może być ciężko z poznaniem kogoś na omegle ale będę próbować
#pytanie #zwiazki #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Zarabiasz w Polsce 7 tys. co jak na Polskie warunki jest stosunkowo przyzwoitym wynikiem sugeruje że są perspektywy żeby zarabiać więcej i chcesz wyjechać akurat do kraju, który tak naprawdę dobry jest tylko do pozwiedzania bo pod względem jakości życia jest c-----y? WTF?
  • Odpowiedz
@Amanmae: mimo tego, że gość wyraźnie napisał, że cytuję Nie mam tu na myśli poznania różowego, ożenić się a później zerwać tylko dlatego żeby mieszkać w #usa, Ty dalej masz wrażenie, że chce się ochajtać tylko dla Green Card? Czego tu nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Amanmae: oceniasz nieznaną Ci osobę swoją miarą z tego co widzę. Nie wnikam jak Ty się tam znalazłeś, bo to nie moja sprawa, tak jak nie Twoją sprawą jest w jaki sposób w USA zamieszka AMW.
  • Odpowiedz