Wpis z mikrobloga

#praca #pracawuk #uk #pracabaza #anglia #pytanie #homeoffice czesc mireczki, mieszkam w UK 4 lata i wlasnie zmnieniam prace i na pierwszy dzień proszą mnie o przyniesienie wszystkich potrzebnych dokumentow z poniżej listy. Mam tylko dowód osobisty i prawo jazdy uk i to zawsze wystarczyło ale nie wiem czy wystarczy tym razem. Czy ktoś wie co to jest Positive Verification Notice? Nie mam nic od home officeu nigdy nie aplikowałem o nic bo nie potrzebowałem, ale nie wiem jak teraz? Paszport bede odbierał dopiero 7 czerwca ale prace mam zacząć już 24 maja.

skrin
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@KUL4WY musisz dostarczyć krórywiek z tej listy. Nie wszystkie XD Dowód osobisty i prawko ( angielskie ) powinno wystarczyć albo jakikolwiek proof of address
  • Odpowiedz
  • 0
@KUL4WY musisz dostarczyć krórywiek z tej listy. Nie wszystkie XD Dowód osobisty i prawko ( angielskie ) powinno wystarczyć albo jakikolwiek proof of address


@adekad: no pewnie ze nie wszystko xDdd tylko ze ja nie mam nic o ile tego positive verification note nie robi pracodawca przez jakiś portal rządowy
  • Odpowiedz
  • 0
proszą mnie o przyniesienie wszystkich potrzebnych dokumentow z poniżej listy.


@KUL4WY ale gdzie ty masz napisane że chcą że masz wszytsko przynieść. ?
Bierzesz dowód osobisty. Prawko i proof of address
  • Odpowiedz
@trustME: @adekad: @woytas: widac zle sie wyrazilem. Chodzilo mi ze nie mam zadnego dokumentu z list b ani paszportu, Biometric Residence Permit, Residence Card ani nic. Zastanawia mnie tylko to Positive Verification Notice tylko nie wiem co to jest.

@mynameis60: dzieki, a wiesz moze co to Positive Verification Notice? Dzisiaj w pracy slyszalem od ludzi ze jesli mam cos z listy a to w moim przypadku dokumenty z
  • Odpowiedz